Новини / Світ моди

Тіна Кароль розповіла про свою найбільшу поразку на початку музичної кар’єри

Українська виконавиця Тіна Кароль вперше поділилася історією свого старту в музичній індустрії, розповівши на шоу «Пісня мого життя» про невдалий відбір до дівочого гурту. 

Співачка зазначила, що про роботу на сцені вона почала думати вже у 17-18 років, коли навчалася в музичному училищі. Тоді Тіна відмовилася від батьківських грошей і вирішила сама заробляти на своє життя. Так, вона стала ходити на різноманітні кастинги. 

«І одним із цих кастингів був набір у найкрутішу дівчачу команду. Нас зібрали трьох: Олену Омаргалієву, дівчину Пауліну й мене. Я тоді була найгрубіша, важила 67 кг. На кастингу мене взяли, а потім запросили в студію, щоб я виконувала з усіма пісню “Чом ти не прийшов”», — сказала виконавиця.

У результаті пісню Тіні Кароль все ж не вдалося виконати через погане самопочуття та брак досвіду співання в ансамблі. 

«У мене тоді були чоботи з діркою на підошві, бо я не могла купити інші. Був сильнющий дощ. Я йшла під дощем, і, звісно, у мене захрипло горло. Далі я приходжу на цю студію і співаю. Я ніколи не співала в ансамблі, це зовсім інший спів, тому не змогла тримати свою партію. І вони мені кажуть: «Погано, це все погано». Немовби вигнали мене з гурту, у який я майже потрапила. Це моя була найбільша поразка в ранньому шоубізнесі», — додала Тіна Кароль.

За словами співачки, цей проєкт так і не був запущений. Однак для себе Тіна зробила висновок, що успіх приходить до підготовлених.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *