![](https://olefir-moda.com/wp-content/uploads/2024/05/tina-karol-rozpovila-pro-svoyu-najbilshu-porazku-na-pochatku-muzichnod197-kard194ri.png)
Тіна Кароль розповіла про свою найбільшу поразку на початку музичної кар’єри
Українська виконавиця Тіна Кароль вперше поділилася історією свого старту в музичній індустрії, розповівши на шоу «Пісня мого життя» про невдалий відбір до дівочого гурту.
Співачка зазначила, що про роботу на сцені вона почала думати вже у 17-18 років, коли навчалася в музичному училищі. Тоді Тіна відмовилася від батьківських грошей і вирішила сама заробляти на своє життя. Так, вона стала ходити на різноманітні кастинги.
«І одним із цих кастингів був набір у найкрутішу дівчачу команду. Нас зібрали трьох: Олену Омаргалієву, дівчину Пауліну й мене. Я тоді була найгрубіша, важила 67 кг. На кастингу мене взяли, а потім запросили в студію, щоб я виконувала з усіма пісню “Чом ти не прийшов”», — сказала виконавиця.
У результаті пісню Тіні Кароль все ж не вдалося виконати через погане самопочуття та брак досвіду співання в ансамблі.
«У мене тоді були чоботи з діркою на підошві, бо я не могла купити інші. Був сильнющий дощ. Я йшла під дощем, і, звісно, у мене захрипло горло. Далі я приходжу на цю студію і співаю. Я ніколи не співала в ансамблі, це зовсім інший спів, тому не змогла тримати свою партію. І вони мені кажуть: «Погано, це все погано». Немовби вигнали мене з гурту, у який я майже потрапила. Це моя була найбільша поразка в ранньому шоубізнесі», — додала Тіна Кароль.
За словами співачки, цей проєкт так і не був запущений. Однак для себе Тіна зробила висновок, що успіх приходить до підготовлених.
![](https://olefir-moda.com/wp-content/uploads/2024/05/kapelyuhi-vid-ruslan-baginskiy-na-vechirnomu-shou-dzhimmi-fellona-75x75.jpg)
![](https://olefir-moda.com/wp-content/uploads/2024/05/korol-charlz-iii-upershe-zyavivsya-na-publichnomu-zahodi-pislya-novin-pro-rak-75x75.jpg)