Новини / Світ моди

Капелюхи від Ruslan Baginskiy на вечірньому шоу Джиммі Феллона

Капелюхи від українського дизайнера Руслана Багінського з’явилися на The Tonight Show — американському вечірньому ток-шоу Джиммі Феллона. Гостем нового випуску став актор Вінстон Дюк, знаний ролями у фільмах «Чорна пантера» та «Ми». Саме він познайомив публіку та ведучого зі своїми капелюхами від бренду Ruslan Baginskiy.

Актор приніс до студії два головних убори — шапку-авіатор зі штучного хутра та капелюх з овчини. Їх приміряв і сам Джиммі Феллон. 

«Я зустрів Вінстона Дюка в моєму шоурумі в Парижі, ми чудово провели час і підібрали капелюхи, які ідеально доповнили його харизматичну особистість. Пару місяців минуло, і ви можете собі уявити, яким здивованим і щасливим я сьогодні був, коли це побачив! Дуже дякую Вінстону і Джиммі Феллону (до речі, ви маєте чудовий вигляд в обох капелюхах)!» — відреагував Руслан Багінський.

Капелюхи Руслана Багінського продовжують підкорювати Голлівуд. Раніше головні убори дизайнера продемонструвала Бейонсе на світлинах для промо свого нового альбому Cowboy Carter.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *