Новини / Світ моди

Слово стилісту: 5 необхідних речей для літа в місті

Знаю, що влітку хочеться виглядати зібрано, стильно та не надто відкрито, особливо, якщо мова йде про гардероб для міста.

Пропоную вашій увазі 5 вдалих речей для літа в місті та поради з їхньої стилізації. Вони працюють уже роками, незалежно від того, які тенденції панують та як змінюється наш ритм життя.

Перший виріб в цьому рейтингу займає легка накидка-пальто або, іншими словами, шазюбль, у більшості випадків без підкладки та з тонкої тканини. Чому я так давно люблю цю річ і чому вона така прекрасна? Саме цей виріб закриває потребу «накинути щось зверху», навіть коли спекотно, адже завдяки тонкій тканині тіло дихає. При цьому варіантів для стилізації такої речі є чимало: з шортами, спідницями, сукнями, легкими шовковими штанами. Для робочих буднів — це саме те, що лікар (читайте «стиліст») прописав.

BEVZA

CĖNC

Наступним, про що поговоримо, буде комплект з шортів і сорочки. Знаю, що тут не одна річ, але це саме те, що триматиме вас у тонусі та не забиратиме час на примірки зранку. Важливо, щоб це була легка тканина, яка пропускає повітря. Вигляд буде таким: закритий верх та відкритий низ. Бонус подібних сетів — комбінаторика, яка в рази більша, ніж у сукні, адже усі вироби комплекту можна носити окремо.

CĖNC

JUL

Шовкові або віскозні штани в моєму рейтингу посідають третє місце. Рекомендую, щоб вибір падав на натуральні та природні відтінки: молочний, чорний, сірий, оливковий, блакитний, шоколадний. Такі речі живуть в гардеробі роками, якщо догляд за ними належний. Стосовно стилізації, це найлегша річ для формування образів, вона буде працювати як фундамент вашого літнього гардероба.

SERENITY

SERENITY

SERENITY

Майка, але не проста. З широкими бретелями й прямого крою в компліментарних до вашої зовнішності кольорах. Замінить десятки плечових виробів на вашому стилістичному шляху, виглядатиме благородно, статусно та дуже по-фемінному. Стилізуємо з тими ж штанами, про які щойно говорили, — і буде щастя вашому гардеробу.

KATIMO

CĖNC

INLYLAND

Ну і на завершення хочеться приправити все чимось неочікуваним. Це може бути літня шапочка, об’ємний капелюх, легка хустина на сумку чи шарф з бахромою. Усі перераховані аксесуари зроблять комплекти грайливими.

INLYLAND

INLYLAND

INLYLAND

Дуже сподіваюся, що мої поради та досвід допоможуть цікаво обіграти ваші літні комплекти. Усім стильного літа. 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *