Новини / Світ моди

Робимо талію вузькою за 2 тижні

Вузька талія — мрія багатьох дівчат. Однак для більшості з нас це нездійснений челендж: найчастіше багатогодинні зусилля у спортзалі не дають жодних результатів. Зіркова українська фітнес-тренерка Аніта Луценко підготувала ефективний комплекс вправ, який допоможе зробити талію вузькою лише за 14 днів.

І це будуть не лише силові вправи. Є один секрет для ідеальної фігури: щоб зробити талію тонкою, потрібно не лише жорстко тренуватися, ще більше затискаючи цю зону, а й розтягувати її. Річ у тому, що, чим довше ми живемо, тим більше ми стискаємося, перетворюємося на «бочку». Завдання №1 — витягнутися і витягнути талію.

Багато хто з дівчат говорить: «Тонка талія, як у кореянок, — моя мрія». Але я впевнено можу сказати, що плаский живіт і тонка талія — це реальність для всіх, хто правильно виконує вправи, регулярно займається спортом і стежить за харчуванням.

Як швидко можна отримати осину талію? У Мережі багато заголовків на кшталт «тонка талія за 5 хвилин», «тонка талія за тиждень». Я вважаю, що краще робити вправи для талії 10 хвилин, але головне — не час, а правильний комплекс (я створила ідеальний). Крім того, ці вправи впливають на ваш животик: незабаром він буде пласким і красивим не до Нового року, а завжди. Результат після цього тренування ви побачите вже через 2 тижні.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *