Новини / Світ моди

Що робити, якщо ви не отримуєте задоволення від сексу

Питання жіночого задоволення почали досліджувати нещодавно, порівняно з чоловічим. Тому що важливість і необхідність жіночого задоволення не очевидна, на відміну від чоловіків, у яких еякуляція невіддільна від функції дітонародження. А ось у нашого організму це не пов`язані речі: жінка може спокійно народити кількох дітей і при цьому за все життя не дізнатися, що таке оргазм.

Оскільки жіноче задоволення не у всіх легко досягається, жінці необхідно взяти за нього відповідальність.

Кадри із серіалу «Секс у великому місті»

Сексолог Катерина Богомолова каже, що дуже часто під час своїх консультацій із парами чи індивідуально з жінками чує «ти мене не задовольняєш», «ти нічого не робиш, щоб я отримала насолоду», «ти про мене не думаєш». Дійсно, чоловік може бути неуважним або навіть егоїстичним у ліжку, але тут дуже важливо розібратися: чи справді він не думає про партнерку чи жінка сама не знає, що має відбуватися з її тілом, щоб оргазм стався? Якщо ви хочете отримувати задоволення, то важливо не чекати, що воно станеться само собою або його доставить чоловік, а почати цікавитись, що таке оргазм, яку функцію він виконує і від чого залежить.

Насамперед я рекомендую досліджувати своє тіло і дізнаватися, як воно функціонує. По-друге, потрібно розібратися з тими психологічними, емоційними станами, які супроводжують чи перешкоджають якісному сексуальному контакту. Дуже часто жінка не помічає, що задоволення не досягається не через технічні моменти, а тому, що є певний емоційний фон у житті або минулий досвід, який не дає розслабитися, бути в контакті зі своїми бажаннями та отримати задоволення. Техніка не завжди може бути ефективною, навіть якщо чоловік досвідчений та знаючий.

Кадри із серіалу «Секс/життя»

До чого приводить недостатня увага до свого задоволення?

Якщо жінка не відчуває оргазм, але при цьому перебуває в парі, це дуже часто призводить до внутрішньої незадоволеності. У неї з`являється відчуття, що вона виконує якусь функцію для партнера, а для неї самої секс перестає бути цікавим. Це відбувається не відразу, тому що на початку стосунків секс — це спосіб пізнання одне одного. А потім коли закінчується фаза пристрасті, заснований на гормональному сплеску, секс перетворюється на те, що й прийнято називати «подружнім боргом».

Це питання можна розглянути і щодо наслідків для фізичного здоров`я. Немає доказів того, що відсутність оргазму може нашкодити жіночому здоров`ю. Але вплив, безперечно, є.

Коли жінка не отримує розрядки, це призводить до застою в малому тазі, що може сприяти різним захворюванням, порушення менструального циклу та хворобливості передменструального синдрому.

Крім того, завдяки оргазму відбуваються зміни гормонального фону, підвищується ендорфін, дофамін, що підвищує гарний настрій, силу і енергію. Таким чином, якщо у жінки є оргазм, то рівень насолоди, розслаблення вищий. Це сприяє кращій роботі нервової системи, імунітету, підвищується якість сну та пізнішому наступу клімаксу, а також у цілому покращує стан організму.

Кадри із серіалу «Сцени із подружнього життя»

Чи впливає якість сексуального життя на впевненість у собі?

Виходячи з практики, я вважаю, що впливає. На нашу впевненість загалом впливають усі сфери життя: харчування, відпочинок, сон, здоров`я, робота, стосунки та, звичайно, сексуальне життя. Говорячи про жінок, які мають регулярний і якісний (!) секс, одразу уявляєш задоволену жінку, що випромінює спокій і впевненість у собі. Причому це може бути жінка, яка спілкується з різними чоловіками і не має зобов`язань, або жінка, яка перебуває в тривалих відносинах з постійним партнером.

Коли кожна з них відчуватиме, що вона бажана і приваблива, це, безумовно, підвищить у них відчуття своєї сексуальності, а значить, і впевненість у собі. Тому що найяскравіше ми можемо проявляти свою сущность саме в сексуальному аспекті, причому це стосується і чоловіків, і жінок. 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *