Новини / Світ моди

SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя

Ювелірний дім SOVA та бренд FROLOV презентували продовження колаборації For Love заради благодійної мети. Мета співпраці — зібрати кошти на турнікети для зупинки критичних кровотеч для громадської організації парамедиків «Госпітальєри».

Прикраси колекції — каблучки, кафи, підвіски та кольє — мають форму анатомічного серця, символу бренду FROLOV, у різних його інтерпретаціях.

У колаборацію увійшли кольє та каблучки, які повторюють контури серця, виконані у золоті та з діамантами, мінімалістичні персні-печатки, statement-кафи та п`ять оригінальних підвіски у жовтому та білому золоті. Колекція доповнена базовими сережками для стилізації виробів.

Флагман колекції — акцентний каф-серце, який ідеально повторює форму вуха. Прикраси унісекс і створені таким чином, аби не обмежувати вас у способах комбінацій і варіантах використання.

«Це вже третя наша колаборація з FROLOV. Щоразу ми намагаємося привертати увагу до важливих соціальних тем та наповнити творчу співпрацю глибоким змістом. Сьогодні це оперативна медична допомога в гарячих точках України, яка так необхідна нашим військовим. В колекції втілено різні виконання анатомічного серця, ніби відображення кожного українця, який наближає Перемогу», — говорить Людмила Сова, генеральна директорка ювелірного дому SOVA.

Особливість колекції — підвіски у різних ювелірних виконаннях — золоті підвіски з блакитними діамантами та жовтими сапфірами, з поєднанням жовтого та білого золота, з покриттям чорного родію та вставок з рубінів. Підвіски можна стилізувати як для сережок, так і з шнурками ручної роботи з натурального шовку, які виконані майстрами FROLOV.

«Натхненням для нашої нової колаборації з SOVA стала благодійна ініціатива FROLOVHEART. Кожне срібне серце лімітовано і повністю покривається емаллю вручну. Флагманом цієї колаборації є каф, натхненний прикрасою з нашої кутюрної колекції, виконаний з білого та жовтого золота. Ми щасливі, що набуваючи нових фізичних форм, дякуючи SOVA, ми продовжуємо допомагати українцям і робити все можливе для нашої Перемоги.

Ми впевнені, що ручною роботою майстри привносять в цю колекцію щось більше, ніж красу, а саме любов і віру в найкраще», — розповідає Іван Фролов, засновник бренду FROLOV.

Срібна підвіска у формі анатомічного серця з різними відтінками жовто-блакитної емалі має благодійну місію. Прикраса лімітована —  всього виготовлено 1000 срібних сердець, кожне має персональний номер на звороті. 100% вартості з продажу серця буде перераховано в медичний батальйон «Госпітальєри».

«На полі бою захисники найчастіше помирають від критичної кровотечі, яку потрібно оперативно зупинити. Тому турнікети для зупинки кровотеч завжди потрібні у надзвичайно великих об`ємах», — розповідає Ірина Чергава, Інструктор з тактичної медицини в медичному батальйоні «Госпітальєри».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *