Новини / Світ моди

Українські Telegram-канали про кіно, на які варто підписатися

Світ кіно — яскравий і різноманітний і в ньому напрочуд легко загубитися. Безліч жанрів і форм, талановитих акторів і режисерів, яких обов’язково потрібно відкрити для себе, а також мільйон запитань, які постають після перегляду того чи іншого фільму.

Кінофестиваль молодість

Фото: Molodist KIFF

Якщо ви готові поринути у цей світ, вам потрібен поводир, який навчить розуміти кіно, розповість цікаві факти, поділиться новинами та просто порадить фільм на вечір. Сьогодні ми підготували для вас добірку українських Telegram-каналів, які закохають вас у кіно.

Довженко-Центр: Dovzhenko Centre

Telegram-канал Національного центру Олександра Довженка — державного кіноархіву України, який минулого року опинився у центрі скандалу.

На сторінці ви знайдете цікаві факти про українських культурних діячів, кінематограф, анімацію, фестивалі та багато іншого, а також зможете побачити архівні кадри.

Molodist KIFF

Офіційна сторінка одного з найбільших кінофестивалів Східної Європи — Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», який досліджує тенденції розвитку молодого кіно та знайомить світ із творцями-початківцями.

DocudaysUA

Найголовніше про Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Київський тиждень критики

Акаунт міжнародного кінофестивалю «Київський тиждень критики», який знайомить глядачів із найкращими новими фільмами, обраними професійними українськими кінокритиками.

У Telegram можна прочитати не лише про новини кінофестивалю, а й знайти фільми, повз які не можна пройти.

Загін Кіноманів

Проєкт, який свого часу захопив український YouTube, можна знайти й в інших соціальних мережах, зокрема в Telegram. На каналі — останні новини зі світу кіно, українські трейлери та кадри з фільмів.

Клуб любителів кіно

Ресурс для тих, перед ким постійно стоїть запитання: який фільм переглянути? Любителі кіно знайдуть тут добірки на будь-який смак: від найкращих фільмів із Дженніфер Еністон до тематичних стрічок з нагоди Всесвітнього дня радіо.

Українське кіно

Назва каналу говорить сама за себе — тут ви знайдете все про українське кіно та індустрію в Україні: від нових проєктів і перших трейлерів до новин з кінофестивалів.

Чорний лотос

Найцікавіші новини, пов‘язані з українським кіно і театром, класичним та сучасним, вже готовим та тим, що тільки готується, а також інтерв’ю з акторами, режисерами, сценаристами і продюсерами.

Окрім цього, українські талановиті актори та режисери отримують спеціальні відзнаки від каналу «Чорний лотос».

Кіночернетки

Не лише новини зі світу кіно та естетичні кадри, а й авторський погляд на кіно: рецензії, огляди, рекомендації, добірки та багато інших цікавинок.

Дивне/химерне/фантастичне

Канал кінознавця Станіслава Битюцького з дуже промовистою назвою, який особливо припаде до душі прихильникам жанру жахів. Невеличкі нотатки оповідають про найкращі, на думку автора сторінки, зразки як зарубіжних горорів, так й українських.

KinoФайли

«Дивлюся погане кіно за вас, добре — рекомендую». Так діяльність каналу описує його автор Денис Буданов. Тут можна знайти огляди як окремих фільмів, так і цілих кінорейтингів.

Пара кадрів

Рецензії на фільми, про які ви навряд чи знали, створені за простою та зрозумілою формулою: добірка кадрів + оцінки за трьома критеріями та загалом + декілька абзаців з авторськими коментарями.

kinotron

Авторський канал від режисера та кінознавця Олексія Радинського про наукове, документальне та експериментальне кіно.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *