Новини / Світ моди

7 причин, чому ви не можете знайти кохання

Дуже часто ми кажемо, що хочемо знайти кохання, проте не можемо з різних причин. Й інколи здається, що ми не створені для стосунків, бо вони ні з ким не складаються. Психолог, арттерапевт, аспірант кафедри психології Христина Чопко запевняє, що насправді все просто — достатньо зрозуміти, які помилок ви припускаєтеся, коли шукаєте своє кохання.

Ви не знаєте, якого партнера хочете

Нерідко буває так, що ми розуміємо, чого не хочемо, але це не найкращий варіант. Складіть для себе список тих характеристик, яким повинен відповідати потенційний партнер. Опишіть якомога детальніше все, що вам потрібно, а потім скоротіть цей список максимум до 10 пунктів І важливо, аби суб’єктивних — як-от ріст, вага, колір волосся — було якомога менше, бо жити вам з людиною, а не з оболонкою.

У вас завищені вимоги

Варто розуміти, хто ви така і на що можете претендувати. Інколи, правда, вам це може не подобатися, але реальність така, що ми нафантазовуємо собі ідеального партнера і думаємо, що такого зустрінемо. Якщо ж це справді трапляється, виникає запитання: що ви можете дати іншому? На кожну вимогу має бути відповідник того, що ви даєте.

До того ж ми нерідко думаємо, що наш партнер повинен бути без недоліків, але таких не існує. Визначіться, із чим ви можете миритися. Варто ходити на побачення з тими людьми, які здаються просто нормальними. Можливо, ця людина і не стане коханням вашого життя, проте досвід спілкування ви точно здобудете.

Ви вірите в кохання з першого погляду

На жаль, так майже не буває. З першого погляду може виникнути фізичний потяг, пристрасть, може спалахнути іскра, але кохання — це багаття, для якого спочатку потрібно зібрати дрова, розвести його і потім уже підтримувати. Інколи так справді буває, що люди з першого погляду розуміють, що вони створені одне для одного, але це виняток, а не правило.

Ви вважаєте, що період закоханості повинен тривати завжди

Як би сумно це не звучало, метелики в животі із часом зникають. Кожні стосунки проходять певний цикл, і після закоханості настає період, коли ми уже розуміємо, що партнер — неідеальний і треба вчитися приймати недоліки іншого. Якщо виникають конфлікти — це нормально й означає, що ви уже реалістичніше дивитеся одне на одного. Кризи у стосунках — звичайне явище, і ви можете їх пройти разом, вирости і рухатися далі, а можете розійтися, щойно виникнуть перші непорозуміння, і не дати собі шансів на життя з коханою людиною.

Те, що є конфлікти, не означає, що минули почуття. Не обов’язково, що «або — або», «і — і» теж має право на існування. Кохання є, проте вас не все влаштовує, і бувають сварки. І це нормально.

Ви не готові вкладати у стосунки

Здорові стосунки — давати іншій людині те, чого вона потребує. Проте це не має завдавати вам дискомфорту. І такий підхід повинен бути з обох сторін. Не обов’язково внесок має бути завжди однаковий: сьогодні я роблю більше, а завтра — ти. Проте баланс потрібно підтримувати. Зрештою, ресурс в іншої людини може просто-напросто закінчитися. Якщо з відра тільки черпати воду, то її не стане, яким би не був об’єм.

Ви не готові йти на компроміси чи завжди поступаєтеся

Стосунки — це не гра в одні ворота. Обом потрібно робити вибір і приймати рішення, брати на себе відповідальність чи віддавати її.  Якщо іншій людині потрібно постійно погоджуватися чи вибирати, то рано чи пізно це набридне. Якщо ви не йдете на компроміси і завжди має бути так, як хочете ви, то із часом інша людина відчуватиме, що її інтереси не беруться до уваги, і може виникнути відчуття знехтуваності.

Якщо рішення приймає інший, то виникнуть сумніви в тому, що ви насправді знаєте, чого хочете, адже свої бажання не озвучуєте. У здорових стосунках партнеру стане нецікаво з тим, хто не здатен приймати рішення і брати на себе відповідальність за частину стосунків. 

Ви не даєте шансу після першого побачення

Нерідко ми думаємо, що якщо на першому побаченні не виникло іскри, то із цих стосунків нічого не вийде. Насправді людина може хвилюватися, не знати, як поводитися, і нервувати з різних причин. Якщо ви думаєте, що побачення загалом пройшло нормально, то сходіть ще на 2-3, а раптом ця людина — ваша доля.

Знайти кохання — не найпростіше завдання, якщо вам не вдається, то спробуйте не діяти за тим сценарієм, якого дотримувалися завжди. Проаналізуйте свою поведінку і вчиняйте по-іншому. Це може спрацювати.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *