Новини / Світ моди

Топ-20 звичок успішних дівчат

Доктор PhD в галузі психології Ольга Керхер розповіла ELLE.UA, якими звичками варто мати, щоб залучити до свого життя успіх.

Ні для кого не секрет, що успішні дівчата мають набір певних звичок поведінки та мислення, завдяки чому вони й набувають унікальних можливостей у житті. Сьогодні я поділюся з вами своїми спостереженнями за вельми успішними жінками та розповім, які звички визначають їхнє майбутнє.

Кадр із серіалу «Секс у великому місті»

1. Одна з головних навичок успішних людей — у будь-якій ситуації не загострювати увагу на тому, що погано і що не так, а бачити можливості зробити своє життя кращим.

2. Звичка керувати страхом. Багато дівчат не вміють брати себе в руки і піддаються паніці та страху. Через це вони перестають бачити можливості навколо себе і тим більше посилюють ситуацію. Успішні дівчата теж відчувають страх, але при цьому вони можуть пройти через нього назустріч своїй меті, своїй мрії, навіть якщо страшно і незрозуміло, як там буде. Успішна людина тому й успішна, що має самовладання над страхом.

3. Успішні дівчата, плануючи свої дії, задають собі питання з рамки можливостей, наприклад: «А що якщо це можливо, то як?», «Якщо ніхто цього ще не зробив, то я можу бути першою?», «Хто чи що може мені допомогти?». Тоді як люди, які страждають від власного мислення, шукають відповіді на запитання «Чому це не вийде?», «Хто заважатиме?» і так далі.

4. Звичка ставитись до себе з повагою. Успішна дівчина спочатку вибирає себе та свої інтереси, а потім уже інтереси оточуючих. Тут багато хто звинувачує успішних дівчат в егоїзмі, але що таке егоїзм? Жити відповідно до значимих собі цінностей. А от егоцентризм — це змушувати всіх оточуючих жити зі значущими для тебе цінностями, незважаючи на їх бажання. І саме егоцентричні люди найчастіше і порушують кордони інших людей.

5. Звичка відстежувати свої межі та м`яко доносити їх до свого оточення. Наприклад, якщо дівчина знає, що їй важливо виглядати красиво, а її близькі знецінюють її смак, вона може і проситиме їх залишити вибір за нею, як виглядати і як одягатися. Думаю, ви погодитеся, що зовнішній вигляд — особиста справа кожного.

6. Звичка дозволяти іншим дбати про себе. Успішна дівчина може дозволити ототуючим подбати про неї. Вміння приймати турботу — це одна з ключових ознак успішності.

Кадр із фільму «Диявол носить Prada»

7. Звичка масштабно мріяти. Почнемо з того, що всі успішні дівчата дозволяють уявляти неможливе на перший погляд, але завдяки мисленню, описаному в пункті 3, вони починають буквально бачити, як втілити неможливе в реальність.

8. Успішна дівчина вірить у себе. Вона точно знає: що б із нею не сталося, це все на краще. У будь-якій, навіть найважчій ситуації вона впевнена у собі: вона зможе пройти це випробування гідно та приймає з вдячністю свій досвід.

9. У успішної дівчини є звичка дякувати собі. «Я молодець», «я цього гідна по праву народження», — каже вона собі. Собі коханій, бо знає: це її істина, і вона веде до ще більших висот та здобутків.

10. Успішна дівчина не тримає образи та агресії на людей. Вона знає: ці почуття руйнують передусім її саму. Вона вміє відпускати тих, з ким більше не по дорозі, і приймати у своє оточення нових прекрасних людей. Вона знає: світ завжди дає нам вчителів і всіх людей сприймає як тих, хто допомагає їй рости над самою собою.

11. Успішна дівчина має звичку облаштовувати естетику свого простору. Це може бути красивий інтер`єр, вазони з квітами або простір, де багато світла та повітря. Головний принцип цієї звички — створити простір, у якому красиво, просторо та затишно.

12. Успішна людина точно знає, що інформація керує світом, а той, хто нею володіє, може досягати більших висот і обирати правильний шлях. Тому одна із навичок успішної дівчини — навчатися. Книги, тренінги, професійні знайомства, а також інтерес до суміжних професій чи хобі.

13. Звичка виявляти інтерес до різних сфер життя. Успішна дівчина дуже допитлива. Їй цікаво, як справи в історії, в політиці, в мистецтві, в інвестиціях. Які нововведення в моді та в технологіях. Адже емоція «інтерес» — одна з базових емоцій, що дає безліч енергії та смаку життя. Чим більше інтересів у житті дівчини, тим яскравішим і насиченішим є її життя.

Кадр із серіалу «Ранкове шоу»

14. Звичка виявляти гнучкість. Багато хто сприймає цю здатність як слабкість чи безвольність, але насправді справжня гнучкість — це знати, чого ти хочеш, і максимально екологічним та прийнятним шляхом співвіднести цілі вашого співрозмовника з вашими особистими цілями. Гнучкість — це вміння знайти можливість поєднати непоєднуване і отримати заздалегідь бажаний результат.

15. Звичка берегти та підтримувати своє здоров`я. Кожна успішна дівчина знає, що здоров`я — це її ресурс у досягненні цілей і планів. Здоров`я — фундамент нашої енергії, сил і бадьорості. Бережіть його та підтримуйте, якщо хочете бути успішним.

16. Звичка вибирати найкраще з того, що можливо. Цей постулат не про покупки за всі гроші в кредит. Найкраще з того, що можливо зараз, — це вміння давати собі сьогодні на один дозвіл більше, ніж учора. Якщо вчора дівчина купувала парфумерну продукцію масмаркету, то сьогодні вона дозволяє собі вибрати нішеву парфумерію. Звичка вибирати найкраще з того, що вас оточує, — це стан «я гідна цього за правом народження» і «якщо світ створює розкішні речі, то, можливо, він створив їх саме для мене».

17. Важлива звичка успішної дівчини — не брати на свій рахунок нічого, окрім грошей. Це звичка відсіювати токсичну та руйнівну критику від конструктивної та корисної для її зростання. Вона приймає зворотний зв`язок тільки від авторитетних для неї людей, які говорять по суті, а не тих, хто завжди всім незадоволений. Тим самим вона дбайливо ставиться до свого психологічного здоров`я та зберігає себе для себе.

Кадр із серіалу «Дівчата»

18. Звичка успішної дівчини говорити про те, що її хвилює, про що вона мріє і чого прагне. У неї немає потреби обговорювати та засуджувати життя інших людей — просто тому, що їй цікаве її життя і життя тієї людини, з якою вона зустрічається. Адже засуджуючи та обговорюючи чужі життя, ми обкрадаємо себе енергетично, а успішна дівчина знає, що її енергія дуже потрібна їй самій.

19. Звичка обирати ресурсне оточення. Оточувати себе однодумцями, з якими легко рухатися вперед. Якщо в її просторі зустрічається людина з іншими цінностями, вона легко може вибудувати кордони і прийняти цю зустріч як урок, який зробить її мудрішим. Вона легко бере цей досвід і йде далі.

20. Одна з головних навичок успішної дівчини — бути на хвилі удачі. Тому що вона знає: успіх — це не випадковий збіг обставин. Удача — це навичка, яку дівчина розвиває в собі через ресурсне та правильне мислення. Багато людей не знають цього секрету, а успішна дівчина знає, тому що вона навчається у найкращих і не тільки отримує нову інформацію, а ще й застосовує її у житті. На перший погляд, це схоже на магію, але це не магія — це навик мислити і чинити певним чином, прокачуючи в собі удачу.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *