Новини / Світ моди

10 ознак того, що він вас по-справжньому любить

1. Він пам’ятає, що ви говорили. П’ять хвилин тому, вчора чи минулого місяця, адже він завжди слухає вас і сприймає всерйоз.

2. Він галантний. Навіть якщо джентльменські манери не закладені в ньому генетично, для вас він намагається бути справжнім лицарем і поводиться з вами як з леді. Йому важливо, що ви думаєте про його манери та поведінку.

3. Він виконує ваші бажання. Закоханий чоловік пам’ятає, чого хоче його дама — навіть якщо це дрібниця, він намагається зробити вам приємне та покращити якість вашого життя.

4. Ви — частина його життя. Навіть якщо він ще не купив обручку, він завжди підкреслює вашу участь у всіх великих планах і стратегіях, починаючи від подорожі й закінчуючи власним гніздечком.

5. Він говорить «ми» замість «я». Звичайно, несвідомо і незалежно від співрозмовника.

6. Він часто вас обіймає — у товаристві й наодинці — і намагається перебувати якомога ближче до вас.

7. Він багато говорить з вами. Відвертість і балакучість — вірний знак того, що йому з вами цікаво, а ваша думка важлива.

8. Він ніколи не забуває про важливі дати. Чи то день народження, чи дата знайомства, чи день весілля ваших батьків, він завжди пам’ятає про вас і те, що важливо для вас.

9. Він іде на контакт із вашою сім’єю. Якщо він намагається налагодити стосунки з вашими батьками, серйозність його намірів не можна недооцінювати.

10. Ви завжди у пріоритеті. На вечірці або в товаристві він завжди приділяє вам найбільше уваги, навіть якщо поруч стоїть кінозірка.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *