Новини / Світ моди

Який тренд буде всюди навесні 2023 року

У сезоні весна-літо — 2023 дизайнери закликають нас блищати і сяяти. Дехто з експертів називає це зворотньою стороною постпандемічної епохи, інші ж стверджують, що це лише етап відродження офіційного вечірнього одягу. Як би там не було, зрозуміло одне: паєтки — масштабний тренд, який як лісова пожежа проник усюди: від червоної доріжки «Оскара» до наших прогулянок з подругами в парку. Актуальними будуть всі види блискіток: від великих пластин, що нагадують риб’ячу луску, до дрібного золотого чи срібного розсипу.

Сьогодні ми пропонуємо вам детальніше розглянути тренд, який, гарантуємо, буде всюди.

Паєтки

Michael Kors

Під час показів весняно-літніх колекцій заблищали всі — навіть ті, хто звик надавати перевагу більш строгим і спокійним фасонам. Зокрема, Alexander McQueen представив повністю сяючий образ із сукнею та чоботами, Chanel показав брючний костюм і жакет із паєтками, Jil Sander оздобив «мішурою» спідниці, комбінезони і сумки, а на подіумі Tom Ford сестри Гадід виглядали як справжні русалки.

До речі, паєтки є невід’ємною частиною mermaidcore — естетики русалок, яка набуває шаленої популярності з наближенням виходу фільму «Русалонька» з Голлі Бейлі у головній ролі. Відтепер речі, що захопили тренди, нагадують ідеальний образ для вечірки у підводному царстві.

Справжнім амбасадором сяючого гламуру став Valentino. Чи не кожна модель бренду мала на собі принаймні один елемент з паєтками.

Зірки не пройшли повз тренд ані на церемонії «Оскар», ані на «Золотому глобусі». Сальма Гаєк, Джессіка Честейн, Ніколь Кідман, Дженніфер Кулідж, Марго Роббі, Мішель Йео — це далеко не повний перелік тих, хто зробив вибір на користь паєток на червоних хідниках. Mermaidcore також привернув увагу знаменитостей, зокрема, Гейлі Бібер без вагань спробувала тренд на «риб’ячу луску».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *