Новини / Світ моди

Що подивитися на Netflix: 8 нових фільмів та серіалів квітня

Художня інтерпретація горезвісного інтерв’ю з принцом Ендрю, трилер про Томаса Ріплі з Ендрю Скоттом у головній ролі та продовження історії про підлітків школи Hartley High — такі фільми та серіали йтимуть з квітня на Netflix.

Що варто запланувати до перегляду? Ми зібрали 8 фільмів та серіалів на стримінговій платформі. 

«Злочинці»

Прем’єра: 4 квітня

Раніше Чарлі зламував сейфи — тепер він тихо живе в Берліні. Проте минуле наздоганяє головного героя — він має вкрасти монету, за якою полює мафія всієї Європи. Щоб досягти цілі, Чарлі об’єднується з гангстером-невдахою для останнього пограбування. 

«Ріплі»

Прем’єра: 4 квітня

У Тома Ріплі важливе завдання — він має переконати сина заможного американця повернутися додому з Європи. Тому головний герой знайомиться з Дікі Ґрінліфом та ненадовго завойовує його прихильність. Це перший крок Тома Ріплі у «складне життя обману, шахрайства та вбивств». У ролях — Ендрю Скотт, Джонні Флінн та Дакота Феннінг.

«Сльозотворець»

Прем’єра: 4 квітня

Ніка й Рігель мали важке дитинство — в обох залишилися травми із сиротинця. Проте сім’я забрала їх з притулку — відтепер підлітки намагаються пристосуватися до нового життя та не повертатися до спогадів з минулого. Вони також розуміють, що їх пов’язують несподівані та непереборні почуття. 

«Королівський ексклюзив»

Прем’єра: 5 квітня

Принц Ендрю — представник британської королівської сім’ї, який дружив з Джеффрі Епштайном та у 2021 році був звинувачений у зґвалтуванні. Як дізнатися, чи справді він причетний до скоєного? Художній фільм на основі реальних подій розповідає, як журналісткам з програми Newsnight вдалося влаштувати телеінтерв’ю з принцом Ендрю.  

«Що зробила Дженніфер?»

Прем’єра: 10 квітня

У ніч на 8 листопада 2010 року у службу 911 надійшов дзвінок із будинку в Онтаріо. Дженніфер Пан розповіла, що озброєні люди увірвалися в будинок, вимагали гроші зв’язали її та втекли. Постраждали й батьки дівчини — мама померла миттєво після нападу злочинців, а батько потребував термінової медичної допомоги. Та чи поділилася Дженніфер всіма подробицями тієї ночі? Схоже, вона знала більше інформації, ніж розповіла насправді. 

«Школа розбитих сердець». 2 сезон

Прем’єра: 11 квітня

У Hartley High трапився скандал — хтось повісив провокаційну мапу взаємин учнів школи. Тепер вони мають відвідувати окремий курс сексуальної освіти. Мапу створила  Амері — вона стає ізгоєм школи й потерпає від неприємних наслідків. Навіть подруга головної героїні перестає з нею спілкуватися. Чи вдасться їй відновити свою репутацію?

«Тонка стіна»

Прем’єра: 12 квітня

Молода піаністка Валентіна почала все з нуля — вона орендувала квартиру, в якій тепер готується до прослуховування. Її сусід Давід — винахідник, який може сконцентруватися на роботі тільки в цілковитій тиші. Героїв розділяє тільки одна стіна — чи зможуть вони жити в гармонії одне з одним? 

«Мертві хлопці-детективи»

Прем’єра: 25 квітня

Чарльз та Едвін вирішили, що не приєднаються до потойбічного життя — краще залишаться на Землі та розслідуватимуть злочини, пов’язані з надприродними силами. Їхні пригоди відбуваються в сучасному Лондоні й торкаються тем життя, смерті й невідомого. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *