Новини / Світ моди

Звіряємося: 5 важливих ознак здорових стосунків

Багато хто з нас «застряє» в токсичних відносинах, тому що не знає, який партнер їм насправді підходить. Опитавши сотні пар, сімейний терапевт Енн Мілфорд визначила ознаки, які говорять про те, що ви справді зустріли свою половинку.

«Я скасувала своє весілля 18 років тому, — пояснює власний інтерес до теми Енн Мілфорд. — Рішення далося мені нелегко — я провела кілька років після цього болісного та публічного розриву, намагаючись зрозуміти, чому майже вийшла заміж за зовсім невідповідну людину. Мені довелося подивитися в обличчя фактам: у глибині душі я завжди знала, що ми не пара. Крім того, у мене не було жодної думки, хто мені по-справжньому підходить і як його знайти».

Енн Мілфорд вважає, що їй пощастило: вона зрештою зустріла своє справжнє кохання і вже п’ятнадцять років живе у щасливому шлюбі, у них із чоловіком троє дітей. «За роки роботи я вислухала чимало історій жінок, які опинилися у пастці нещасливого сімейного життя або, як я, скасували весілля в останній момент, щоб не робити жахливу помилку, — каже експерт. — Я зрозуміла, що більшість із нас просто не знає, як розпізнати відповідного партнера».

Разом з колегою, сімейним психотерапевтом Дженніфер Говейн, Мілфорд опитала сотні жінок та визначила п’ять універсальних ознак, які говорять про те, що ви знайшли відповідного партнера і ваші стосунки — здорові.

1. Ви пробуджуєте одне в одному найкращі, а не найгірші якості. Допомагаєте одне одному рости внутрішньо, професійно та емоційно, визнаючи, що зміни — позитивна та корисна частина життя.

2. Ви довіряєте одне одному і можете розраховувати на партнера у важких ситуаціях — ви впевнені, що він вчинить правильно. У ваших відносинах немає місця для ревнощів, домислювання та критики заднім числом.

3. Ви любите разом веселитися. Гра додає гостроти у стосунки, а сміх — найкращий афродизіак у світі.

4. У вас спільні цінності та погляди на життя. Зв’язок на емоційному та духовному рівні такий же сильний, як фізичний потяг.

5. Ви поводитеся одне з одним бережно і дбайливо, замість того щоб засуджувати і критикувати. Простий тест: який у вас голос, коли ви критикуєте чи засуджуєте? Тяжко говорити різким тоном, якщо нами рухає турбота та співчуття.

Чи відповідають ваші нинішні стосунки цим критеріям? Якщо ні, можливо, варто прислухатися до голосу інтуїції. У глибині душі ви знаєте, чи підходить вам нинішній партнер. Пам’ятайте, що самотність, гормони та «метелики в животі» можуть затуманити розум навіть найрозсудливішої жінки. Але чітке розуміння того, що таке здорові стосунки, допоможе прояснити картину — сказати «прощавай» безнадійному роману і впізнати свою людину, коли вона з’явиться на порозі вашого життя.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *