Новини / Світ моди

Костюми з жакетами від українських брендів

Навряд чи існує більш функціональна, зручна та водночас стильна річ, ніж костюм із жакетом, який цього року захопив подіуми. Boss, Ralph Lauren, Victoria Beckham, Jil Sander, Saint Laurent та десятки інших модних брендів продемонстрували величезне різноманіття моделей цих виробів, зокрема зі штанами та спідницями, оверсайз та приталеним жакетом, штанами прямого та вільного крою тощо. 

Протягом останніх декількох сезонів костюми довели свою універсальність, адже сьогодні ми одягаємо їх на ділові зустрічі та прогулянки з друзями, урочисті заходи та побачення і для безлічі інших випадків. До того ж з «компонентів» костюму можна створювати нові та часом несподівані поєднання. 

Костюм із жакетом — це також загальновизнана річ-інвестиція, у яку стилісти радять «вкладати» гроші. Можете бути впевнені, що такий якісний виріб замінить вам чимало елементів гардероба та завдяки своїй позачасовості слугуватиме ще багато сезонів. 

Щоб ви могли доповнити свій гардероб костюмом із жакетом і водночас підтримати українського виробника, ми підготували цю добірку стильних виробів. 

BÁZHANE

BÁZHANE 

Nataliya Novitska 

Nataliya Novitska 

OUN

OUN

bettter

bettter 

COVER

COVER 

SAYYA

SAYYA

L’eskizzo

L’eskizzo 

Katerina Kvit 

Katerina Kvit 

Bobkova

Bobkova 

Come With Me 

Come With Me 

COOSH

COOSH


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *