Новини / Світ моди

Директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Сердюк виступить на ELLE Active Forum 2023

Вже 17 червня в UNIT.CITY у Києві відбудеться сьомий міжнародний форум ELLE Active Forum для амбітних дівчат. Першим спікером став CEO інституту Projector та видавець у Telegraf.design Саша Трегуб, який виступить із темою «Вільна освіта — на які тренди зважати, щоб вчитися ефективно сьогодні». Друга спікерка форуму — директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Сердюк із темою «REGENARETION. Час бути кращими».

«Війна приносить не лише відчай, біль і втрати. Вона дає можливість оновлення, зростання та самоіндентифікації. Варто лише знайти в собі сили та опори, щоб стати краще навіть у найважчі часи», — каже Ольга Сердюк.

Під час виступу експертка говоритиме про:

— травми та біль, які не варто порівнювати, але які можна трансформувати;

— важливість емоційного стану як фундаменту професійного зростання;

— пошук власної місії, а не лише нової роботи;

— силу групової роботи та нетворкінгу;

— інструменти перетворення травми у нові можливості.

Придбати квиток на ELLE Active Forum можна за посиланням. Традиційно форум також можна подивитися онлайн.

Отримуйте гарантовані подарунки від партнерів форуму. Генеральний партнер форуму ANSWEAR.UA дарує сертифікат на шопінг номіналом 2000 гривень за стандартним та 2500 грн — за VIP-квитком. Фітнес-клуб Body Karma & Soul дарує абонемент на 1 місяць на 3 тренування за стандартним квитком та на 8 тренувань за VIP. Настрій забезпечує німецьке ігристе Latinium.

Стежте за новинами на ELLE.UA та на сторінці форуму, щоб першими дізнатися імена спікерів форуму у 2023 році.

Генеральний партнер вже підготував для вас подарунок — промокод на шопінг ELLE2023, який дарує знижку -10% на весь асортимент інтернет-магазину ANSWEAR.ua. Промокод є багаторазовим, тобто застосовується на необмежену кількість замовлень, і діє до 31.07.2023 включно.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *