Новини / Світ моди

5 літніх речей, які скоро перестануть бути актуальними

Як то кажуть: від тренду до антитренду один крок. Дійсно, маятник моди жорстокий до всіх: речі, стилі та поєднання коливаються від «актуально» до «out of fashion», проходячи тривалий цикл. Спершу їх помічають трендсетери, повертаючи із забуття, потім вони переходять у колекції брендів і на streetstyle, потрапляють до ринку мас-маркет і зрештою опиняються на поличках кожної фешіоніста. Однак за кожним піднесенням закономірно йде падіння, тож після піку популярності речі знову відправляються до переліку антитрендів.

Як би сильно нам не подобалися тренди 2023 року, на них спіткає така ж доля. Тож сьогодні ми розповімо вам про 5 літніх речей, які не стануть вдалою інвестицією у гардероб, а вже скоро будуть неактуальними.

Логоманія

Тренд на «тиху розкіш», який вже став одним із найзнаковіших цього року, означає смерть логоманії. Тож упевнено можна заявити, що певний час ми не бачитимемо речей з яскравими лого.

Спортивний стиль на щодень

Світ дедалі глибше входить у так звану постпандемійну епоху, де панують розкішні сукні, яскраві блискітки та кольорові акценти в одязі. Після років локдауну душа прагне свята, а тренди відповідають на її запит і відходять від спортивних костюмів, які вже багатьом так набридли.

Сукні з підкладками на плечах

Не найпопулярніший тренд 2023 року, однак той, що нарешті дістався етапу, коли «вийшов у маси». Тож сукні з об’ємними підкладками на плечах у стилі 80-х років закономірно чекає спад популярності та втрата актуальності.

Асиметрія: перехід спереду назад 

Звісно, асиметричні спідниці дуже актуальні. Вони представлені у різноманітних варіаціях, одній із яких вже час покидати перелік трендів. І це довжина, яка коротша спереду і довша ззаду. Роки тому вона була дуже актуальною і цьогоріч здійснила спробу повернення, однак затриматися вона навряд чи зможе.

Total рожевий

Завдяки Valentino рожевий свого часу став надзвичайно популярним, особливо у total луках. Однак у нових колекціях навіть сам бренд відійшов від цієї тенденції, залишивши рожевий як акцент в образах.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *