Новини / Світ моди

Улюблена вправа Дженніфер Лопес, яка допоможе спалити калорії та підвищити витривалість

Бездоганна фігура 53-річної Дженніфер Лопес — справжнє натхнення для жінок у всьому світі та, без сумнівів, результат надзвичайно важкої та ретельної праці зірки. У новому інтерв’ю Us Weekly співачка розповіла про своє ставлення до спорту, пріоритети та вподобання у спортзалі. Зокрема, Джей Ло зізналася, що займається спортом не лише заради фігури мрії, а й для того, щоб підтримувати хороше емоційне самопочуття.

«Не секрет, що фітнес є дуже важливою частиною мого життя. Я думаю, що існує позитивна кореляція між фізичними вправами та психічним здоров’ям. Коли ви знаходите баланс через рішучість і зосередженість, то, звісно, прагнете бути кращою версією себе», — зазначила Лопес.

Співачка зізналася, що любить займатися спортом вранці, попри те, що у неї дуже щільний графік, а у спортзалі обожнює знаходити щось нове і змішувати різні вправи.

«Я намагаюся робити правильний вибір і балансувати свій час. Я завжди розвиваюся і шукаю те, що мене захоплює і мотивує. Я не боюся кидати собі виклик, тому відкрита для того, щоб підштовхувати себе. Це я і роблю просто зараз, репетируючи свій новий альбом This Is Me… Now, який вийде цього літа», — розповіла вона.

Що ж до вправ, то Джей Ло захоплюється кікбоксингом, круговими тренуваннями, силовими вправами, випадами та — особливо — вправою берпі. Вона дуже популярна, тому що залучає всі групи м’язів, дозволяє спалити максимальну кількість калорій і одночасно збільшити витривалість. Як виконувати берпі?

  1. Присядьте, впершись руками в підлогу.
  2. Перемістіть одночасно дві ноги назад, ставши в планку на прямих руках.
  3. З цього положення в стрибку швидко підтягніть ноги до рук.
  4. Підніміться на ноги та швидко підстрибніть якнайвище, зробивши плеск руками над головою.
  5. Повторюйте вправу залежно від вашого рівня підготовки.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *