Новини / Світ моди

7 фраз, які чоловіки та жінки розуміють по-різному

Кожна з нас опинялася у ситуації, коли важлива розмова чи просто спілкування за вечерею ставали причинами грандіозної сварки з коханим. Часто так відбувається тому, що чоловіки та жінки розуміють по-різному деякі фрази одне одного.

Про те, що насправді ховається за нашими словами у розмовах з коханою людиною, ділиться психологиня, тренерка, експертка у психології комунікації, яка займається дослідженнями впливу емпатії та емоційного інтелекту на психологічний добробут та близькі стосунки, Олена Хіль.

Кадр із серіалу «Відчайдушні домогосподарки»

1. «Мені треба поговорити з тобою»

Напевно, ні для кого не є секретом, що цю страшну фразу більшість чоловіків не хочуть чути ніколи. Вони відразу ж думають, що потрапили в халепу, і це змушує їх захищатися. Насправді, коли жінка починає розмову словами «Мені треба поговорити з тобою», це означає, що якась ситуація емоційно складна для неї. Вона, швидше за все, обдумала цю розмову сто разів і хотіла б з вами по-дружньому порадитися, як виправити ситуацію. Їй так важливо відчути себе у безпеці! Не бійтеся послухати жінку та заспокоїти її страхи. Ваші стосунки будуть лише міцнішими, якщо ви навчитеся бачити у цій фразі занепокоєння жінки та зможете з турботою слухати її та підтримувати.

Якщо ви чуєте від чоловіка: «Мені треба поговорити з тобою» — це означає, що він вам довіряє і цінує вашу думку. Він хоче поділитися ходом своїх думок з якогось дуже значущого для нього питання, хоче розповісти, як він намагається вирішити проблему, щоб звіритися з вами та почути вашу точку зору.

2. «Я просто хочу класно провести час»

Для жінки це може означати, що вона має гарний настрій і вона рада побалакати, посміятися і провести приємний вечір. Жінки мають на увазі, що вони відкриті для дружнього спілкування, але розраховувати на щось серйозніше не варто.

Для чоловіка ця фраза — натяк на легкий випадковий секс. Чоловік може говорити так, щоб показати, що він не зацікавлений у серйозних стосунках і розглядає секс як розвагу.

Кадр із фільму «Дорога змін»

3. «Я в порядку»

Коли жінка каже «Я в порядку», вона, швидше за все, має на увазі, що вона емоційно не в порядку, але не хоче обговорювати те, що її турбує. Вона використовує таке формулювання, щоб не розпочинати складну розмову, до якої вона не готова. Або вона показує, що вона закрита і не хоче говорити із чоловіком про те, що з нею відбувається.

Для чоловіка фраза «Я в порядку» часто означає саме те, що з ним все гаразд. Він також інтерпретує цю фразу як правдиву відповідь на питання про те, як у неї справи, і не припускає, що за цим стоїть якась глибока проблема.

4. «Я не хочу про це говорити»

Для жінок ця фраза про бажання утримати емоційну дистанцію. Жінка, як правило, каже її, коли сердиться, дратується чи засмучена і відчуває, що може зірватися чи розплакатися.

Якщо чоловік вимовляє «Я не хочу про це говорити» — це, скоріше, означає відсутність інтересу до теми. Чоловіки можуть використовувати цю фразу, щоб показати, що вони не хочуть продовжувати розмову або вони не вважають проблему важливою.

5. «Я не знаю»

Жінки можуть використовувати цю фразу, коли вони не впевнені, шукають більше інформації та розглядають різні варіанти або коли їм потрібно більше часу для ухвалення рішення.

Для чоловіків «Я не знаю» може означати відсутність інтересу. Чоловіки можуть говорити так, щоб показати, що у них немає відповіді на питання і думати над ним вони не хочуть, або мають на увазі, що вони не вважають ситуацію важливою чи актуальною для них.

Кадр із серіалу «Секс у великому місті»

6. «Відчепись від мене» або «Дай мені спокій»

Якщо ви чуєте це від жінки, то, швидше за все, вона скривджена і відштовхує партнера, щоб він виявив наполегливість і вибачився, або якимось іншим чином виправив інцидент, через який її почуття були зачеплені.

Чоловіки кажуть «Відчепись від мене», коли перебувають у напрузі або сильно залучені до якоїсь діяльності і в них не вистачає сил чи терпіння зараз залучатися до діалогу. Чоловіки можуть використовувати цю фразу, щоб показати, що їх не потрібно відволікати і їм потрібен час для себе, щоб перезарядитись або зосередитись на інших завданнях.

7 «Роби, як хочеш»

Як правило, для жінок це може означати, що вони тобі повністю довіряють та надають повне право приймати рішення, свідомо підтримуючи будь-який варіант розвитку подій.

Однак, для чоловіків «Роби, як хочеш» може сприйматися як відсутність інтересу чи байдужість. Вони бачать у цій фразі небажання залучатися до аналізу варіантів вирішення та незацікавленості в результаті.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *