Новости / Мир моды

Дженніфер Лопес показала розкішну фігуру в білизні Intimissimi

54-річна Дженніфер Лопес не втомлюється наполегливо працювати над своєю фігурою, аби вона залишалася бездоганною, та надихати людей з усього світу своїми фітнес-результатами. Так, днями зірка поділилася новою порцією світлин, на яких можна побачити її ідеальну спортивну форму, — на фото вона позує в білизні Intimissimi: аквамариновому бюстгальтері-балконет Sweet Escape Sofia та бразильських трусиках Sweet Escape. Комплект зірка доповнила атласним кімоно Sweet Escape.

Цього тижня Лопес, яка є глобальною амбасадоркою Intimissimi, вже не вперше демонструє у своєму Instagram-акаунті білизну італійського бренду — раніше зірка поділилася світлинами, на яких позує у ніжному білому комплекті й кімоно поверх нього.

Дженніфер Лопес стала новою глобальною амбасадоркою Intimissimi у березні цього року, приєднавшись до ряду інших зіркових посланиць, серед яких, зокрема, Сара Джессіка Паркер. Лопес, яка відкрила для себе бренд під час подорожі до Італії минулого року, описує жінку Intimissimi як «впевнену, грайливу, сильну та позачасову».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *