Новини / Світ моди

Пози для сексу, в яких ви точно отримаєте оргазм

Безперечно, оргазм — дуже індивідуальна історія, і те, що працює для однієї дівчини, може не працювати для іншої. Проте експерименти у ліжку ніколи не бувають зайвими, тому ми радимо вам шість поз для сексу, які допоможуть збільшити стимуляцію клітора та досягти оргазму.

Звичайно, найкраще обговорювати переваги та бажання зі своїм партнером та експериментувати, щоб знайти те, що працює найкраще для вас обох.

Кадр із серіалу «Секс/життя»

1. Поза вершниці

У цій позі жінка знаходиться зверху і контролює ритм та глибину проникнення. Крім того, у позі вершниці дуже зручно стимулювати клітор — це може робити як дівчина, так і її партнер.

2. Поза перетину паралелей

Ця поза відкриває додаткові можливості для стимуляції грудей та клітора руками. Ляжте на бік один навпроти одного. Покладіть верхню ногу поверх його стегон, і нехай він заходить у вас. Пестити груди та клітор можете і ви, і він.

3. Поза з використанням вібратора

Якщо ви почуваєтеся з партнером абсолютно вільно та розкуто, а він не ображається на ваші ігри з вібратором, можете залучити цей девайс. Ба більше, було б класно, щоб вібратор був у руках вашого чоловіка і він би керував ним так, як вважатиме за потрібне. Головне, щоб результатом був ваш оргазм.

Кадр із серіалу «Секс у великому місті»

4. Доггі-стайл

Це поза, в якій дівчина стоїть рачки, а чоловік входить у неї ззаду, стоячи навколішки. У такому положенні відбувається глибоке проникнення та стимуляція точки G, а також ви можете пестити себе пальцями.

5. Поза ложок

Ця поза дозволяє повністю розслабитися та зосередитись на власних відчуттях. Вона ідеально підходить для дівчат, які відчувають незручність, займаючись мастурбацією на очах у партнера.

Ляжте набік, злегка зігнувши ноги в колінах, а ваш чоловік нехай ляже ззаду. Під час статевого акту він може пестити ваші груди, а ви при цьому стимулюватимете клітор.

6. Смілива вершниця

Ця поза для найсміливіших і впевнених у собі дівчат, які хочуть контролювати швидкість та інтенсивність сексуального акту. Ви робите все те саме, як і в позі «вершниця», але в такому випадку сидите спиною до партнера.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *