Новини / Світ моди

5 помилок догляду за шкірою, коли надворі +25

Про п`ять найпоширеніших помилок у літньому догляді за шкірою розповідає косметологиня салону Beauty Zone та тренерка компанії «Бьюті Бутік Україна», офіційного дистриб`ютора Biologique Recherche в Україні Світлана Максимейко.

Термальна вода

Використання термальної води прямо на вулиці або під відкритим сонцем на пляжі — велика помилка. Термальна вода, як і будь-яка інша, утворює на поверхні шкіри сфери, що грають роль лінз. У разі потрапляння на них сонячні промені переломлюються ще сильніше, що стає причиною появи пігментації саме в тих місцях, де знаходяться краплі на шкірі. Тому в жодному разі не можна користуватися термальною водою на сонці.

Biologique Recherche має продукт L`eauxigenant — кисневий догляд, що містить високу концентрацію вітаміну С. Багато наших клієнтів помилково сприймають його як термальну воду, проте його потрібно розпорошувати за 30 хвилин до виходу на вулицю.

Ін`єкційні процедури

Виробники ін`єкційних препаратів рекомендують проводити процедуру біоревіталізації за кілька тижнів до відпустки на море для запобігання зневодненню шкіри. Необхідно пам`ятати, що в місцях ін`єкцій процеси регенерації повністю ще не завершені та шкіра вразливіша до ультрафіолетового випромінювання, що дає високий ризик появи постін`єкційної пігментації. Biologique Recherche пропонує альтернативну процедуру — безін`єкційну біоревіталізацію «Друга шкіра», яка не викликає постін`єкційних ускладнень у вигляді пігментації або рубців.

Надмірне очищення

Влітку через збільшення температури повітря збільшується обсяг та швидкість виділення себуму, розширюються пори. Через це багато хто намагається для очищення шкіри вибрати засоби з більш інтенсивною підсушувальною та очищувальною дією, порушуючи тим самим кислотно-лужний баланс та якість гідроліпідної мантії. В результаті шкіра намагається сама відновити баланс і продукує ще більшу кількість сального секрету.

Ідеальним засобом для очищення шкіри є молочко, що м`яко видаляє забруднення, що зберігає pH шкіри, що зволожує дію (у Biologique Recherche є 2 види молочка для різних станів шкіри).

Пілінги

Погоджуючись на всесезонні пілінги, врахуйте, що ніхто не дає 100% гарантії від пігментації. Тому, якщо у вас є схильність до пігментації, подумайте про ризики!

Відмова від SPF

Багато людей відмовляються від використання крему з SPF-захистом, пояснюючи це тим, що вони не гуляють під відкритими сонячними променями, а проводять більшу частину часу за кермом. Але УФ-промені типу А, які становлять 95% всіх ультрафіолетових променів, діють непомітно і проникають через хмари, скло автомобіля в глибокі шари дерми, активують утворення вільних радикалів і тим самим запускають механізми фотостаріння — з`являються зморшки, шкіра стає в`ялою, виникає пігментація. Тому використання крему із SPF-захистом є обов`язковим у літньому догляді.

Crème Protection SPF 50 — три в одному, поєднує в собі дію антиоксидантних сироваток, зволожувального та живильного крему та SPF-дії. Містить унікальні екстракти рослинного походження, що мають генопротекторні властивості, і нешкідливі фізичні фактори, що формують щит від ультрафіолету.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *