Новини / Світ моди

Чим можна замінити хайлайтер?

Шкіра виглядає втомленою та зів`ялою? Додати сяйва та свіжості їй допоможе хайлайтер. Він скоригує рельєф, приховає дрібні зморшки та додасть шкірі блиску. Наприклад, нанесений хайлайтер під брову, оптично збільшить очі, зробить погляд більш відкритим та виразним. Однак іноді під рукою його може не опинитися. Замінити хайлайтер можна іншими засобами із косметички.

Зволожувальний крем

Останнє, що спаде на думку — це замінити хайлайтер кремом. Але саме він здатний надати шкірі найприроднішого блиску без відчуття жирної плівки. Головне — правильно наносити: після того, як макіяж буде повністю готовий, нанесіть зовсім небагато крему на вилиці подушечками пальців — вийде здорове, трохи вологе сяйво. Як бонус — крем, навіть нанесений поверх косметики, забезпечить шкірі додаткове зволоження.

Праймер

Використовуйте праймер із мерехтливими частинками для підготовки шкіри. Нанесіть його як основу під тональний крем. Таким чином, здаватиметься, що шкіра сяє зсередини. Щоб зробити блиск більш природним та рівним, змішайте праймер із тональною основою.

Консилер

На щастя, навіть консилери бувають з ефектом сяйва, щоб за допомогою світловідбиття відвертати увагу від недоліків шкіри. Завдяки чому його можна використовувати замість хайлайтера. Наносите консилер не тільки під очі, щоб приховати темні кола, а й на внутрішні куточки очей, а також на вилицю і під брову.

Тіні

Тіні з перламутровим ефектом або шимером — ще один засіб, який може стати гідною заміною хайлайтера. Акуратно нанесіть їх на ділянки обличчя, що виступають, віяловим пензлем, а розсипчастий пігмент зі баночки змішайте або з праймером, або з тональною основою.

Бальзам або блиск для губ

Через те, що у блисків для губ — глянсовий «фініш», наносити його потрібно в дуже невеликій кількості. Невеликої краплі буде достатньо. Бальзам у цьому сенсі більш «безпечний» засіб: він створює таке ж м`яке сяйво, як зволожувальний крем.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *