Новини / Світ моди

TVORCHI презентували нову відеороботу напередодні туру на сході

Кліп до треку «Разом» розпочинається з цитати африканської приказки, яка звучить голосом соліста TVORCHI Джеффрі: «Якщо хочеш йти швидко — йди один. Якщо хочеш йти далеко — йдіть разом». Відео наповнене алегоріями та глибокими сенсами. Учасники гурту у громіздких багатошарових образах йдуть пліч-о-пліч проти сильних поривів вітру, що збивають з ніг. Саме так артисти у реальності відчувають той турбулентний шлях, який сьогодні проходять українці. 

«Трек «Разом» ми написали після першої частини нашого Всеукраїнського туру. Ми дали концерти в 11ти містах України і в кожному місті де були, в кожному залі бачили людей, які хочуть одного — миру і перемоги. Тисячі людей, що об’єднані одним-єдиним  бажанням. Ця єдність — рушійна сила, про яку іноді під тягарем обставин ми забуваємо та водночас стаємо дуже вразливими, — розповіли TVORCHI. — За декілька днів розпочнеться друга частина нашого туру, на сході країни, де вперше прозвучить трек «Разом» наживо. Хочемо привезти його до міст, яким зараз особливо нелегко, та сказати — ми тут і там, де би не були, ми разом, всі за одно, тримаємось». 

Зйомки кліпу тривали більше десяти годин на території кампусу Київського політехнічного університету імені Ігоря Сікорського. Буревій створювався під тиском потужного вентилятора, а костюми кожного з артистів важили більше 10 кілограмів. 

TVORCHI

«Ми намагалися передати той емоційний стан, в якому більшість з нас живе зараз. Ми люди, що протистоять величезному пориву вітру. Цей вітер символізує складність шляху: чим сильніше дує, тим складніше нам доводиться йти вперед. І коли ми йдемо поодинці, то не можемо витримати цей потік, він нас зносить, але коли ми тримаємось разом, то можемо подолати все», — розповів про ідею відео режисер Руслан Махов. 

«Поки ми разом ділимось теплом, життя має сенс», — слова з треку «Разом», які TVORCHI виокремлюють як головну ідею пісні. 

TVORCHI

Вперше артисти виконають пісню «Разом» наживо у другій частині свого благодійного туру на сході. Концерти пройдуть: 23 жовтня у  Cумах, 24 жовтня — у Полтаві, 26 жовтня — в Харкові, 27 жовтня у Кривому Розі та 28 жовтня у Дніпрі. Всі 100% від продажу квитків TVORCHI перерахують на купівлю інкубаторів для передчасно народжених немовлят. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *