Новини / Світ моди

Тімоті Шаламе розповів, яку пораду йому дав Том Круз

Напередодні зірка фільмів «Назви мене своїм імʼям» і «Дюна» Тімоті Шаламе дав інтервʼю британському виданню GQ, у якому згадав пораду від Тома Круза — актора, відомого своїми трюками. За словами Тімоті, одного разу Том надіслав йому листа, де зазначив, які навички потрібні для розвитку кінокарʼєри. Круз навіть прикріпив до повідомлення каталог контактів, які можуть знадобитися для навчання трюків, зокрема номери тренерів з керування мотоциклом і гелікоптером.

Тімоті Шаламе

«Після того, як я познайомився з Томом Крузом, відразу після закінчення першої «Дюни», він надіслав мені неймовірно надихаючого електронного листа. По суті, він сказав, що в Старому Голлівуді було потрібно навчатися танців і боротьби, але сьогодні ніхто не змушує дотримуватися цих стандартів. Тож вирішувати мені. Електронний лист справді був схожий на бойовий клич».

Тімоті Шаламе також зазначив, що вісім разів переглянув фільм «Топ Ган: Меверік» з Томом Крузом. Під час роботи над стрічкою «Дюна» він навіть орендував кінозал у Будапешті та запросив увесь акторський склад і знімальну команду на перегляд «Топ Ган». За словами Тімоті, це найкращий фільм, який він бачив.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *