Новини / Світ моди

Головний секрет молодості Сальми Гаєк, на який ви не витратите жодної гривні

Сальма Гаєк поділилася своїм нетрадиційним beauty-секретом, і це не дорогі омолоджувальні маски, салонні процедури або ін`єкції.

«Ніякого ботоксу», — заявила голлівудська зірка в епізоді подкасту Келлі Ріпи Let`s Talk Off Camera. Натомість актриса регулярно вдається до однієї і тієї ж практики, після якої всі навколо говорять їй, що вона виглядає на десятки років молодшою.

«Я можу займатися цим годинами, тому що не відчуваю часу, і це дуже приємно, тому що в процесі треба сидіти і не думати ні про що. Коли я це роблю, всі навколо кажуть мені: «Вау! Ти знову виглядаєш на 20!» Актриса зізналася, що омолодженням вона зобов`язана… медитації. Гаєк стверджує, що навіть п`ять хвилин занять позитивно впливають на її життя.

«Мій чоловік не вірить у це. Він не медитує і не хоче вірити в цю енергію», — також зізналася Сальма.

Водночас багато наукових та медичних досліджень підтверджують колосальний негативний вплив стресу на загальний стан здоров`я. Медитація — чудовий спосіб релаксації на кожен день, який доступний кожному. Клінічні дослідження Elsevier показали, що регулярна медитація може знизити загальний рівень катехоламінів, зокрема адреналіну та дофаміну. Крім того, було доведено, що медитація та інші техніки релаксації можуть бути корисними при лікуванні псоріазу.

Сьогодні багато експертів із психології радять «бути в моменті», що означає не занурюватися у переживання минулого чи тривоги про майбутнє. Але як це можна зробити? Це завдання із зірочкою жителі мегаполісу, що вічно біжать, стали вирішувати за допомогою mindfulness-медитацій, і вони стали ключовим трендом спочатку в Силіконовій долині, а потім і по всьому світу.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *