Новини / Світ моди

«Подорослішати варто хоча б для того, щоб навчитися по-справжньому кохати». 15 цитат іменинниці Ванесси Параді про стосунки, щастя та моду

Сьогодні свій день народження святкує знаменита французька акторка, співачка, модель і, мабуть, одна з найелегантніших жінок сучасності Ванесса Параді — зірці виповнюється 51. У святковий день згадуємо влучні й надзвичайно відверті цитати Параді про кіно, щастя, кохання та моду, серед яких кожен знайде особливо близькі для себе.

«Моя мама вчила мене бути терплячою. Це означає усвідомлення того, що, коли справи йдуть не так, як ти хочеш, або у тебе немає натхнення, воно прийде».

«Ніщо не буває напевно, але, коли щось у коханні не працює з самого початку, це ніколи не спрацює. Не підштовхуйте його».

«Моя робота змушує мене багато подорожувати, і я дуже часто буваю далеко від своїх дітей, але я ніколи не перестаю бути мамою в моїй голові й моєму серці. Немає більшої любові, ніж ця».

«Коли справа доходить до одягу, я стаю дуже сентиментальною. З речами пов`язано стільки спогадів, що я не можу нічого викинути».

«Якщо твоє серце закохане, ти можеш зробити все що завгодно».

«Я не думаю, що француженки більші модниці, ніж мешканки інших країн. Можливо, наш стиль обумовлений тим, що Париж — це місто, в якому багато гуляють. В Америці все їздять за кермом, і ви просто не можете розгледіти, як одягнена людина, якщо вона прихована за тонованим склом. Тут, в Парижі, ми бачимо більше одягу і, як результат, надихаємо одне одного».

«Робити щось, що не має правил чи обмежень, — це сміливо».
.
«У мене немає рецепта щастя, але гадаю, що щастям рухає бажання. Щастя не прийде через обов`язок чи примус».

«Коли ти зустрічаєш кохання всього свого життя, все здається очевидним, природним і простим».

«Коли ти актор, ходити на роботу не є тягарем — неважливо, наскільки це важка чи рання робота. Тож я йду туди, бо хочу бути там. Я хочу це робити. Це дуже допомагає».

«Ідея спорідненої душі прекрасна і дуже романтична, коли про неї говорять у фільмах чи піснях, але в реальності вона здається мені страшною».

«Люди не одразу доходять до твоєї суті — це завжди «відома дівчина» або «чиясь дівчина». Я б хотіла, щоб мене знали як мене».

«Якщо у вас є підтримка людей із серцем і розумом, то з вами все гаразд».

«Труднощі виникають тоді, коли немає взаємоповаги. Якщо ви не можете назвати одне одного найкращими друзями, працюйте разом або дайте одне одному працювати окремо».

«Подорослішати варто хоча б для того, щоб навчитися по-справжньому кохати».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *