Новини / Світ моди

Мікс ДНК двох брендів: колекція Сімон Роша для Jean Paul Gaultier Haute Couture Spring 2024

У 2020 році Жан-Поль Готьє вирішив завершити свою кар’єру в світі високої моди. Натомість його бренд для створення лінійок Haute Couture щороку почав запрошувати нових дизайнерів, які можуть представити одночасно і свій стиль, і характерні риси стилю Жана-Поля Готьє. Так, у попередні роки ми спостерігали за експериментами від Читосе Абе, Глена Мартенса, Олів’є Рустена, Гайдера Акерманна та Жульєна Доссена. Шостою запрошеною гостею, яка цьогоріч представляла колекцію, стала Сімон Роша. 

Свою нову лінійку ірландська дизайнерка продемонструвала у рамках третього дня Тижня високої моди в Парижі. Для її створення Сімон Роша і залучила характерну для її бренду естетику, і детально попрацювала з архівами попередніх колекцій Готьє. Зокрема, серед образів можна побачити конусоподібні ліфи в різних варіаціях, які, немов шипи, випинаються догори. І якщо вже про це зайшла мова, то особливою деталлю також стала срібна троянда, яку деякі моделі несли під час показу в руках. Такі ж квіткові мотиви модельєрка представляла й у лінійці Simone Rocha Spring Summer 2024.

Ще один елемент Готьє, який по-новому показала Сімон Роша, — корсет із зав’язками, які не щільно стягнуті, а, навпаки, вільно спадають. Так дизайнерка хотіла продемонструвати, що ця річ символізує не якісь обмеження, а свободу.

Також модельєрка прикрасила лінійку своїми ключовими деталями, як-от атласними стрічками, бантами або ж елементами в морському стилі: моряцькими капелюшками, смужками на одязі чи вишитими камінцями мушлями на ліфах. Характерно виділялася і гра з формами, представлена в об’ємних каркасних низах і викривлених лініях стегон. Кольори колекції Сімон Роша продемонструвала в широкій палітрі: від ніжних персикових відтінків до чорних, темно-зелених чи яскраво-червоних.

Особливо приємно було спостерігати за щирою реакцією на лінійку самого Жана-Поля Готьє, який сидів разом з гостями у залі й захоплювався роботами Сімон. Тож співпраця дизайнерки й Jean Paul Gaultier вийшла по-справжньому успішною та цікавою, хоча багато хто не знав, чого від неї очікувати. 

Звернути увагу хотілося б також і на гостей шоу. Погляди публіки прикували Келлі Разерфорд у вільній рожевій сукні із червоною атласною стрічкою, Лана Дель Рей у довгому білому вбранні та з трояндою в руках і Кайлі Дженнер у міні з напівпрозорим тюлем. 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *