Новини / Світ моди

5 книжок, екранізація яких вийде у 2024 році

Читати книжку чи дивитися фільм? Ми зібрали 5 найцікавіших історій, екранізації яких будуть у кінотеатрах уже 2024 року. Це книжки про політику, підлітків, фантастику, війну та непросте дитинство.

Ґолда Меїр народилася в сім’ї українських євреїв у Києві, пережила дві еміграції, а потім стала прем’єр-міністеркою Ізраїлю. Особливо критичним у її кар’єрі був період Війни Судного дня у 1973 році, коли існування держави було під загрозою. Проте завдяки рішучості та розуму прем’єр-міністерки Ізраїль нейтралізував своїх ворогів за 18 днів.

25 січня в український прокат вийшов фільм «Ґолда». Хоч його творці не вказують посилання на мемуари, сюжет кінострічки розгортається навколо життя Ґолди Меїр — зокрема, під час Війни Судного дня. У головних ролях — Гелен Міррен, Камілль Коттен та Лієв Шрайбер.

Роман Андрія Куркова «Сірі бджоли» відзначено престижною літературною нагородою — французькою премією Медічі за найкращий закордонний твір. В історії йдеться про двох чоловіків, пенсіонера Сергія Сергійовича і його колишнього однокласника Пашку, які живуть у сірій зоні. Вони навчилися вести свій побут під снарядами й не бояться непроханих озброєних гостей. Та навіть цей хиткий світ руйнується, коли в селі з’являється російський снайпер.

Фільм «Сірі бджоли» режисера Дмитра Мойсеєва відібрано до головного конкурсу 53-го кінофестивалю в Роттердамі, який стартує 25 січня 2024 року. Головні ролі в стрічці зіграли Віктор Жданов та Володимир Ямненко.

Головна героїня Лілі втрачає тата й знову поринає в спогади про непросте дитинство. Будинок її батьків, шанованих і пристойних громадян, ніколи не був затишним сімейним гніздечком, адже Лілі з мамою жили в постійному напруженні через агресивний характер батька. Нарешті дівчина готова ступити на власний шлях і збудувати свою родину. Однак їй спочатку треба здолати всі тіні минулого й наважитися розірвати зачароване коло страху, нерішучості й любові.

Вихід екранізації роману «Покинь, якщо кохаєш» заплановано на 21 червня. Головні ролі у фільмі зіграли Блейк Лайвлі й Джастін Балдоні.

Тільки на далекій пустельній планеті Арракіс видобувають меланж — найціннішу і найрідкіснішу речовину, яка може подовжувати життя та сприяти міжзоряним подорожам. Хто володіє планетою, той керує і всім всесвітом. Вороги панівного клану Атрідів захопили планету, тому юному герцогу Полу потрібно пройти серйозні особисті перетворення, а також здобути прихильність корінних мешканців Арракіса, щоб повести крихітну армію проти незліченних сил супротивника.

Фантастичний бойовик «Дюна. Частина друга» є продовженням фільму, що вийшов на екрани у 2021 році. У головних ролях — Тімоті Шаламе, Зендея, Хав`єр Бардем, Ребекка Ферґюсон. Прем’єру в Україні запланували на 29 лютого 2024 року.

Цей роман — продовження книжки «Цього літа я стала вродливою». Після смерті Сюзанни життя родини Беллі та Фішерів змінюється. Кожен відчуває спустошення та журбу. Половина літа проходить без звичного будиночка на пляжі, тривалих посиденьок біля басейну та веселих сімейних вечорів. Здавалось, що Беллі більше ніколи не поїде у Казінс, але раптове зникнення Конрада змінює плани дівчини. Джеремайя просить допомоги в Беллі, щоб знайти свавільного брата. Невже це літо ще можна врятувати? 

За серією романів про кохання знятий серіал. Вихід нового сезону запланували на 14 липня 2024 року. У головних ролях — Лола Танг, Гевін Казаленьо та Крістофер Брайні. 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *