Новини / Світ моди

Як це було: бранч Harper’s Bazaar з нагоди перезапуску бренду в Україні у складі DP Media

14 березня відбулася подія, присвячена перезапуску Harper’s Bazaar — видання про моду та культуру. Ключові гравці модної індустрії країни зібралися в ресторані Бelkin, щоб проінформувати ринок про повернення бренду в Україну у складі компанії DP Media. Компанія DP Media отримала ліцензійні права, надані Hearst Magazines, на публікацію видання Harper`s Bazaar, управління вебсайтом harpersbazaar.com.ua, соціальними мережами, а також організацію публічних заходів цього видання в Україні. 

Подію відвідали такі гості: Катерина Сільченко, Лілія Пустовіт, Наталія Листопад, Катерина Кулік, Аліна Френдій, Крістіна Бобкова, Марія Дідковська, Аліна Долініна, Заріна Нетовкіна, Анастасія Побережна та інші.

Редакція видання презентувала цікаві факти з історії міжнародного бренду Harper’s Bazaar.

Також гості заходу могли ознайомитися з ароматами лінії Gucci Bloom від Gucci.

А на завершення отримали пам’ятні подарунки від Harper’s Bazaar та партнерів заходу Etape та Brocard. 

Ресторан Бelkin пригощав вишуканими закусками від шефа та авторськими десертами від шеф-кондитерки та співвласниці закладу Анастасії Степанової. Запрошені гості мали змогу насолодитися стравами та напоями в розкішній атмосфері ресторану, а також обговорити найгарячіші тенденції у світі моди.

Весняну квітучу атмосферу забезпечив флористичний партнер Flowerpot.

Гості заходу насолоджувались приємним спілкуванням за келихом просекко Serena 1881.

Ця подія не лише відзначає успішне відродження Harper’s Bazaar в Україні, але й відкриває нові перспективи для розвитку модної індустрії в Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *