Новини / Світ моди

Дивимося трейлер фільму про будинок «Слово» — осередок митців «Розстріляного відродження»

В український прокат 9 травня виходить фільм режисера Тараса Томенка «Будинок “Слово”. Нескінчений роман». Творці кінострічки презентували офіційний трейлер, створений засновником проєкту «МУР» Олександром Хоменком.

Це драматична історія про українських письменників доби «Розстріляного відродження», яких зібрали під дахом одного будинку, аби змусити працювати на благо системи. До мешканців підселили нікому не відомого молодого письменника Володимира Акімова. З його появою в будинку «Слово» почали розгортатися дивні події. Фільм розповідає про те, як комуністичний рай перетворюється на комуністичне пекло. Історія заснована на реальних подіях.

«Над цим проєктом я зі своєю командою працював понад 10 років. І це було не даремно. Це довга і непроста дорога повернення письменників “Розстріляного відродження” із небуття. Спочатку я зробив документальний фільм “Будинок “Слово”. Пам`ятаю, як тоді 8 років тому,  коли  він  вийшов у прокат, глядачі відкривали для себе цілий всесвіт української культури, як спрагло долучалися до імен забутого українського письменства 20-30 років…Але настав  той час, коли український глядач має побачити ігровий фільм», — зазначив режисер та співавтор сценарію фільму Тарас Томенко. 

Головні ролі у фільмі виконали Дмитро Олійник, В’ячеслав Довженко, Ніна Набока та Марина Кошкіна. Сценаристами кінострічки стали Тарас Томенко та Любов Якимчук. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *