Новини / Світ моди

Данина любові затишним садам вілли Ноай у новому кампейні Chanel

Дім моди Chanel і вілла Ноай, що у Йєрі на півдні Франції, тісно пов’язані вже впродовж століття міцною дружбою, патронажем та спільною пристрастю до мистецтва. Тож не дивно, що бренд у своєму новому кампейні звернувся до цієї історії та в об`єктиві дуету фешн-фотографів Inez & Vinoodh відобразив весняно-літню колекцію на фоні саду й рожевих стін вілли. На знімках будинок постає «другим домом» Chanel, місцем відпочинку й свята. 

«Зображення перегукуються з архітектурою вілли, граючи з контрастом інтер’єру та екстер’єру, прозорістю та непрозорістю, а також з ідеєю артистичних та ексцентричних жінок, які проводили там час у минулому. Огороджений стіною сад із вирізаними вікнами та рожева вітальня — як теплий кокон — здавалися ідеальним середовищем для жінок Віржині Віар, де вони блукали часом похмурі й таємничі, а часом — залиті сонячним світлом», — поділилися Inez & Vinoodh.

Вілла була спроєктована у 1923 році Робертом Маллет-Стівенсом спеціально для Чарльза та Марі-Лор де Ноай. Будинок одразу отримав звання ікони модерністської архітектури — притулку світла та зелених мальовничих краєвидів. Окрім цього, згодом він прославився проведенням у своїх стінах Міжнародного фестивалю моди, фотографії та аксесуарів.

«Стосунки» між віллою та Chanel почалися ще у 1920-х роках: тоді Марі-Лор, власниця дому, була особливою поціновувачкою творінь Haute Couture від Габріель Шанель. Подружжя, як і сама мадмуазель Коко, поділяло той самий смак до сучасності й збирало навколо себе виняткове коло спілкування, до якого входили Пабло Пікассо, Альберто Джакометті, Ігор Стравінський, Жан Кокто та Ман Рей.

У 2023-му виповнилося 100 років із моменту заснування вілли, тож Віржині Віар вирішила віддати належне тісній історії між брендом і будинком та присвятила цьому місцю колекцію весна-літо — 2024. Лінійка присвячена не лише архітектурі та території, але й особливому духу, який робить цю віллу такою легендарною.

Героїнями знімання стали жінки, які природно пов’язані з Chanel: модель Ріанна Ван Ромпей, яка неодноразово з’являлася на подіумах показів дому, та відома актриса, режисерка й продюсерка Райлі Кіо, нова амбасадорка бренду.

«Я люблю Chanel з дитинства. Зараз представляти бренд — це честь для мене. Це найбільш елегантний і надихаючий дім моди, — розповіла Райлі Кіо. — Ми працюємо в індустрії, яка швидко розвивається та постійно змінюється, тому можливість розповідати історію, яка триває більше, ніж один сезон, — це справжня радість для мене».

Кожна світлина, залита сонячним і місячним світлом, підкреслює унікальну красу вілли Ноай і її терасових садів, які обрамляють навколишню місцевість, як картини. У зніманні ми помічаємо ті ж ігри зі світлом і кольором, геометрією та асиметрією, спокоєм і бадьорістю, які надали ритму колекції весна-літо 2024.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *