Новини / Світ моди

Переможниці премії «Створено жінками — 2022» про те, як нагорода вплинула на їхнє життя

Уже протягом 5 років Франко-українська торгово-промислова палата нагороджує українських жінок-підприємиць, які розвивають свій бізнес попри всі обставини. За роки існування премії фіналістками стали 26 жінок, переможницями — 12, ще 4 отримали спеціальні відзнаки. Сфери їхньої діяльності охоплювали медичну галузь, виробництво харчів, іграшок, косметичних засобів, освітні та транспортні послуги тощо.

Створено жінками — 2023

Наразі триває прийом заявок на участь у конкурсі «Створено жінками — 2023». З цієї нагоди лауреатки минулорічної премії розповіли, як нагорода вплинула на їхнє життя та бізнес.

Андріана Мальська, переможниця премії «Створено жінками — 2022»
Засновниця педіатричної клініки «Педіатрія Андріани Мальської», отримала 100 000 грн від Франко-української торгово-промислової палати

Андріана Мальська

На отримані кошти ми придбали сучасний кардіограф (ЕКГ апарат). Його особливість у тому, що він під’єднується до комп‘ютера і всі кардіограми зберігаються в пам`яті приладу, видруковуються у зручному форматі на звичайному папері (який не вицвітає з часом). Також він дає змогу записувати ЕКГ протягом тривалого часу. Для клініки це дуже важливо, оскільки нашою сильною стороною є дитяча кардіологія. Прилад був необхідний і для проведення «Школи дитячої кардіології», адже я мрію, щоб клініка була не лише місцем надання медичних послуг, а й осередком обміну знань між колегами.

Також ми придбали тест для визначення рівня білірубіну в крові, який не вимагає забору крові у немовлят, що дуже важливо у повсякденній педіатричній практиці.

Табличка з нагородою «Створено жінками» стоїть у нас на рецепції, люди звертають увагу і їм це подобається, особливо жінкам. Колись я шукала перукарню за кордоном і в гугл було написано в перевагах — owned and created by a woman. Моя клініка теж створена і керується жінкою і я цим пишаюсь. А бути на шпальтах ELLE — це була моя недосяжна мрія, яка дивом здійснилась завдяки конкурсу.

Про конкурс я побачила пост в Олександри Балясної, яка перемогла у 2021 році, тоді почала проглядати сторінку «Створено Жінками» та побачила що моя колежанка, членкиня Опікунської ради «Охматдиту» Руслана Римарська була переможницею 2019 року. Руслана влучно підказала мені, як відкоригувати презентацію й відео, які акценти розставити, чим дуже мені допомогла. Вона керується тим правилом, що і я, — жінки мають допомагати одна одній. Зараз багато жінок-підприємиць з моїх друзів мені пишуть щодо конкурсу, просять поради, як краще підготуватися, і я з радістю їм допомагаю. Хочу, щоб подавалось як найбільше талановитих жінок. Не так важливо перемогти, важливий сам процес підготовки, який тебе змушує згрупуватись і подивитися на себе під іншим кутом, це дуже важливо, бо іноді потрібно щось переосмислити чи змінити.

«Створено жінками» — це чудова спільнота, бути частинкою якої — велика честь.

Вікторія Маслова, третє місце премії «Створено жінками — 2022»
Співвласниця бренду рослинної косметики «Натуральна косметика VESNA»

Вікторія Маслова

Вікторія Маслова з чоловіком, воїном ЗСУ

Хоча лабораторія і 2 власних магазини марки були знищені росіянами у Бучі, компанія відновила виробництво у Львові.

Ми подавалися на конкурс до 1 лютого минулого року і, у випадку виграшу, планували витратити кошти на міжнародну сертифікацію продукції, що дозволило б відкрити нові закордонні ринки збуту. Але війна змінила пріоритети — на свою премію в 50 000 грн ми придбали багато сировини (бджолиний віск, ефірні олії, масла) для виготовлення загоювальних мазей та інших засобів на фронт. Мазь допомагає нашим захисникам та захисницям швидше загоювати рани, тріщини, опіки.

За цей час ми вже передали на фронт понад 4 000 одиниць продукції безкоштовно. Ми отримуємо дуже щемливі відгуки від наших героїв та героїнь з фронту. Тому і надалі продовжуємо виготовляти для них те, що вміємо найкраще — доглядові засоби.

Окрім фінансової підтримки, перемога в конкурсі «Створено жінками» стала нагадуванням, що ми на правильному шляху. Що наша продукція є важливою, що вона потрібна суспільству. Ми звикли багато працювати у нашій справі, а ця премія показала, що наша робота помітна. Це дало нам людей, які в нас вірять, підтримують та поділяють наші цінності. Завдяки премії, інформація про нас поширилась та до нас прийшли багато нових поціновувачів натуральної косметики.

Премія підтримала нас у важкий емоційно час для всіх. Для мене це було дуже неочікувано. Я думаю, що для кожного маленького бізнесу це подія, яка заряджає рухатись далі, розвиватись та підтримувати економіку.

Також завдяки конкурсу ми отримали багато цікавих знайомств. А знайомство з фіналісткою Мартою Кондрин переросло у співпрацю — у своїх магазинах ми продаємо продукцію її шкіряної мануфактури Shufflia. Ми плануємо й надалі співпрацювати з учасницями та підтримувати теплий зв`язок.

Оля Шурова, фіналістка, вибір партнера премії УкрСибБанку
Засновниця школи французької мови Musique de langue

Оля Шурова

Премія «Створено жінками — 2022» відбулася у дуже важливий момент — коли всі ми були трохи розгублені, не розуміли, чи потрібен зараз твій бізнес людям у країні, де йде жорстока війна за існування і гідність. Але те, що премія відбулася попри все, ще й з невеличким офлайн заходом у Києві, надало сил і мотивації.

На момент отримання премії моїй школі французької мови Musique de langue не було ще й року. Тобто ця премія є першим офіційним визнанням того, чим я займаюся і чим дійсно горю. Це надзвичайно важливо, особливо коли твій бізнес ще маленький і молодий, і працює в умовах повномасштабної війни — почути, що ти все робиш правильно. І не просто почути це від мами чи учнів, з якими ти у тісному контакті, а від такого шанованого журі, від людей, які багато досягли й можуть об’єктивно оцінити твою роботу. Тож отримання спеціальної премії та відзнаки від УкрСибБанку надало мені натхнення і бажання працювати ще більше, розвиватися, підіймати українську економіку, рости, створювати робочі місця, платити податки й мати можливість донатити на ЗСУ, наближаючи нашу перемогу.

Грошову премію я витратила на створення нового сайту. Тепер у нас красивий і зручний сайт: у кожного учня є свій особистий кабінет, в якому він навчається, виконує різні інтерактивні завдання і ще ефективніше вивчає французьку мову. Створення цієї платформи зайняло декілька місяців, але тепер шлях учня до омріяної французької став ще зручнішим та інтерактивнішим.

Я дуже вдячна премії «Створено жінками» за те, що жінки-підприємиці у нашій країні мають таку підтримку — і емоційну, і фінансову, і партнерську. Це надзвичайно важливо завжди, а зараз — особливо.

Христина Закревська, фіналістка, отримала спеціальну премію
Власниця сироварні Будз Баран

Христина Закревська

Ми вирішили масштабуватися і будувати ще одну сироварню, щоб мати можливість збільшити перероблення молока та приймати екскурсії, тож свою премію я використала для створення деталізованого плану та 3D візуалізації нашої нової великої сироварні. Завдяки премії було прийнято чітке рішення про майбутнє будівництво. Зараз ми маємо план і чекаємо на прихід весни та першу бригаду яка розпочне будівництво.

Ми матимемо змогу в даному приміщенні переробляти 1500-2000 л молока на день, що своєю чергою під’єднає до здачі молока ще 120 домогосподарств які матимуть щомісячний додатковий дохід від продажу молока, який так необхідний їм в цей нелегкий для всіх час.

Христина Закревська

На новій сироварні плануємо запусти екскурсії, магазин з нашою продукцією та продукцією локальних виробників, а також терасу на якій можна скуштувати сир, випити кави та насолодитися прекрасним краєвидом! Зараз це в нас все є на картинці завдяки спеціальній відзнаці від конкурсу! А цієї весни картинка почне оживати!

Премія «Створено жінками» дала впевненість у тому, що жінка — це сила, перспектива та майбутнє нашої країни. Конкурс показує, що жіночий бізнес є важливим, корисним і що жінки можуть достойно вести підприємницьку діяльність у будь-який час, за будь-яких обставин. Дякую за підтримку, натхнення та вшанування жінок-підприємиць!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *