Новини / Світ моди

Український бренд CĖNC представив першу весняну капсулу REBIRTH

Український бренд CĖNC представив свою першу весняну капсулу, присвячену темі переродження. Весна — це час пробудження від холоду та зимового сну; період трансформацій, початку, натхнення та нового творчого імпульсу. Весна завжди відчувається як ковток свіжого повітря для кожного з нас. І всі ми відчуваємо нестримну жагу жити, любити, творити, почати з чистого листа та дихати на повні груди.

CĖNC

Перша весняна капсулa CĖNC називається саме REBIRTH, тому що бренд переосмислив свій попередній досвід та змінив позиціювання. Айтеми, що увійшли до капсули, не схожі на попередні колекції. Разом цей процес відчувається як переродження та відправна точка до нових творчих досягнень і ще більшого розкриття потенціалу бренду.

До весняної капсули увійшли:

Пальто DAWN [перший прояв сонячного світла перед світанком] — структурне, дуже об’ємне oversize пальто з архітектурними плечима, яке добре тримає форму і нагадує втілення суті в нову форму.

Пальто INCEPTION [початок, зародження, джерело] — пальто з рукавом «реглан», широким поясом та яскраво вираженими лацканами.

Бомбер INHALE [перший ковток повітря] — вовняний бомбер із текстурної тканини як незвичайна інтерпретація класичного бомбера.

Светр NANSCENCY [акт народження, створення] — базовий вовняний светр з круглим вирізом, який пасуватиме будь-якому типу фігури та під будь-який стиль.

Сорочка REVIVAL [відродження, пробудження, оновлення] — новий для бренду айтем; сорочка з щільного, але м’якого котону, яка додає гранжевого та зухвалого настрою до образу.

Сет OUTSET [початок] — трикотажний сет, який складається з кардигану, джемпера з двома видами вирізу на вибір та штанів або шортів (можна придбати як костюмом, так й окремими айтемами). OUTSET був створений так, що за правильно підібраного стайлінгу, його можна носити як loungewear, так і на вулицю, чи навіть на вихід.

Бренд дотримується своїх головних принципів «екологічність» та «довговічність», тому капсула створена з натуральних італійських преміальних матеріалів (вовна ягня, альпака, котон) та має лаконічні силуети, які будуть актуальні роками.

Команда бренду щиро вірить, що капсула REBIRTH надихне жінок до змін, до чесності з собою, до творчих проявів та втілення свого потенціалу у нові форми.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *