Новини / Світ моди

Як українські зірки відсвяткували Великдень

Цьогоріч ми вдруге святкуємо Великдень в умовах повномасштабної війни, тож всі побажання і привітання в цей день присвячені одному — якнайшвидшій перемозі України. Саме про це писали українські зірки у своїх зворушливих привітальних публікаціях в Instagram. Читаємо важливі слова і дивимося, як Катерина Осадча, Сергій Притула, Тарас Тополя та інші українські зірки провели Великдень.

Катерина Осадча

@kosadcha

«Зі світлим святом, з Великоднем! Наші надії, наші молитви, наша спільна на всіх мрія. Нехай світле свято принесе такий омріяний спокій. Миру та злагоди кожній родині. Молимося за кожного нашого Героя і за кожного українця, і за тих, хто на небі. Зі святом! Христос воскрес!»

Олександр Педан

@pedanos

«Мирного неба та світлої Пасхи! Дякую нашим військовим за те, що бабусі відсвяткують свято з правнуками. Ми традиційно на Великдень поїхали на Хмельниччину під Меджибіж. Бабусям по 90 років і для них побачити правнуків — це найбільше щастя. Привітайте ваших рідних та близьких. Христос Воскрес!»

Лілія Ребрик

@liliia.rebrik

«Христос Воскрес! І це — найбільше свідчення перемоги життя, добра та світла! Небесної підтримки нам всім! Нехай світле воскресіння Христове наповнить наші серця любов’ю та милосердям. Нехай Великдень принесе нашій країні перемогу і процвітання. Обіймаю всім серцем і дякую нашим захисникам та захисницям за кожний день. Мирної паски».

Тарас Тополя

@tarastopolia

«Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Не зраджуємо українським традиціям! Світло завжди перемагає темряву. Пам‘ятаймо про це і віримо. Зі святом, українці!»

Руслана Лижичко

@ruslana.lyzhychko

«Ці неймовірні артові писанки подарувала мені у Вашингтоні Velida Kent, дружина мого друга, колишнього Посла США в Україні, а сьогодні Посла США в Естонії George P. Kent. Вона малює ці маленькі українські шедеври, щоби збирати таким чином донації для ЗСУ. Це унікальна форма єднання через мистецтво стала чи не головним нашим натхненням!!! Христос Воскрес. Воскресне Світло! Воскресне Україна!»

Сергій Бабкін

@babkin_official

«З Великоднем!! Всіх Благ Вашим Родинам! Хай в Душах наших буде менше тривог! Мирного неба над головою! Скорішої Перемоги! Нескінченної Любові і міцної Віри в ЗСУ».

Леся Нікітюк

@lesia_nikituk

«Христос Воскрес! Зі світлим святом Великодня! Нехай ангел-охоронець оберігає вас від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком. Миру вашому дому, перемоги нашій Україні!»

Cергій Притула

@siriy_ua

«Вдячність. Ось яке слово має бути сьогодні визначальним за нашими столами. Вдячність тим хто боронить нас просто вже і зараз. Вдячність тим, на чиїх могилах на цвинтарях майоріють синьо-жотві та червоно-чорні прапори. Вдячність тим, хто на полігонах проходить вишкіл, щоб незабаром повернути нам наші землі! Як висловити свою вдячність ви знаєте і самі. Дякую тим, хто в цей день не забув про донат волонтерам. Нехай наша віра залишається сильною! Нехай наша воля залишається незламною! Нехай наша єдність залишається непохитною! Христос Воскрес!»

Alyosha

@alyoshasinger

«Христос Воскрес! Хай закони Божі стануть природою людини! Смачної паски усім! І велика подяка нашим захисникам за все, що для України з любов’ю і за неї!»

Ектор Хіменес-Браво

@hectorjimenezbravo

«Великдень — це символ перемоги життя над смертю, добра над злом, правди над брехнею. Йде 417 день нашої боротьби з ненаситним сусідом, і, можливо (в що я хочу вірити та вірю), цей день стане початком кінця. Кінця війни, смертей і страждань. Життя має перемогти смерть, а ми маємо перемогти ворога. І крапка».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *