Новини / Світ моди

Манікюрний хіт 2023: що таке New Nude?

Манікюр у стилі New Nude дуже сподобався користувачам TikTok та Instagram і може претендувати на те, щоб називатися хітом 2023 року. Навряд чи мінімалістичні нігті колись були такі популярні, як зараз. Користувачі TikTok і Instagram, стилісти-манікюристи та знаменитості, на чолі з Хейлі Бібер, божеволіють по ніжних лаках.

Що таке New Nude?

Сьогодні мінімалізм у контексті дизайну нігтів використовується практично у всіх випадках. Саме класичний манікюр домінує у пропозиціях салонів краси. Крім Galzed Nails, які стали трендом після того, як дружина Джастіна Бібера продемонструвала манікюр у такому виконанні, багато розмов було і про Lipgloss Nails — манікюр, натхненний блиском для губ.

Але як із цим співвідноситься New Nude? Класично для манікюру в цьому варіанті ми зазвичай використовуємо бежеві лаки, екрю або молочних відтінків.

Однак сьогодні все більшої популярності набувають кольори з ніжно-рожевим відтінком. Це і є New Nude. Напевно, багато хто з вас уже пробував кольори з цієї палітри, але не знали про цю назву. Чому саме цей відтінок зараз у всіх на слуху? Він має чудовий вигляд як на засмаглій, так і на блідій шкірі, щобільше, він чудово поєднується із золотими прикрасами.

Для цього манікюру важливий не тільки продукт, що використовується, але і те, як виглядають наші руки. Лак має бути ідеально нанесений на пластину, а також важливо дотримуватися правила «українського манікюру»: ювелірно обрізані кутикули та нанесена олія для рук та нігтів.

Тому що, хоча найсміливішим і екстравагантним цей відтінок може здатися простим для повсякденного носіння, New Nude любить досконалість, причому у всьому.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *