Новини / Світ моди

5 серіалів, які допоможуть розібратися у стосунках та в собі

Стосунки двох — надскладна матерія, в якій часом складно розібратися не лише оточенню, а й самим закоханим. В нашій добірці — серіали, які допоможуть подивитися на стосунки збоку, зануритися у внутрішній світ героїв та можливо, краще зрозуміти й власні стосунки та себе.

«Нормальні люди»

Ірландський драматичний серіал, створений за мотивами однойменного роману Саллі Руні, простежує стосунки між самотньою дивачкою Маріанною Шерідан та найпопулярнішим хлопцем школи та загальним улюбленцем Коннеллом Уолдроном. В школі вони удають, що не знають одне одного, однак насправді між ними існує дивовижний зв’язок, який неможливо пояснити словами. Намагаючись розібратися у собі та своїх почуттях, вони то віддаляються, то знову зближуються, вчаться пробачати та давати ще один шанс, який часом може змінити все.

«Сцени з подружнього життя»

Американський драматичний телевізійний мінісеріал з Оскаром Айзеком та Джессікою Честейн у головних ролях, який вийшов на каналі HBO, досліджує ставлення сучасних людей до кохання, народження дітей, моногамії, шлюбу й не тільки на прикладі однієї американської пари. Керівниця великої компанії Міра не задоволена своїм шлюбом, тоді як її чоловік, професор філософії Джонатан, з усіх сил намагається зберегти їхні стосунки… Все ж розлучившись, головні герої починають усвідомлювати, що їхня любов одне до одного ще жива. Чи зможуть вони цього разу зберегти свої стосунки?

Сучасний американський рімейк популярного шведського драматичного мінісеріалу 1970-х років режисера Інгмара Бергмана, створеного за його ж сценарієм, охоплює весь період сімейного життя пари, починаючи від першої закоханості й закінчуючи розлученням, дозволяє зануритися в почуття героїв, зрозуміти їхні мотивації та, можливо, краще зрозуміти й власні стосунки.

«Коханці»

Головні герої серіалу — одружений чоловік, люблячий батько чотирьох дітей Ной та заміжня жінка Елісон, яка втратила свою дитину і переживає складний період у сімейних стосунках. Доля зводить їх разом у невеликому приморському містечку Монток, куди чоловік прибув на відпочинок, а Елісон працює офіціанткою в одному з місцевих кафе, й назавжди змінила їхні життя. Коханці будуть по черзі розповідати власну версію своїх стосунків, що дозволить глядачам зрозуміти краще кожного з них та побачити історію з різних точок зору.

«Флібег»

Головна героїня серіалу на прізвисько Погань працює у власному кафе, регулярно заводить швидкоплинні романи, не може порозумітися з родичами й намагається впоратися з пережитою трагедією — нещодавно дівчина втратила найближчу подругу. Біль від втрати та усвідомлення того, що у тому, що сталося, є і її провина, змушує Флібег зганяти злість на всіх, хто намагається якось їй допомогти. Дівчина розуміє, що заплуталася в житті — тепер їй доведеться спробувати розібратися у собі, дозволити собі прожити власне горе та пробачити себе за минулі помилки…

«Меломанка»

Власниця невеличкого магазину вінілових платівок Робін чудово знається на музиці та попкультурі, а ось її спроби налагодити особисте життя декілька раз зазнавали  невдачі через страх дівчини  перед серйозними стосунками. Після чергового болючого розриву Робін вирішує ретельно переглянути свої стосунки з останніми п`ятьма партнерами, включаючи чотирьох чоловіків і одну жінку, аби зробити роботу над помилками й нарешті змінити своє життя.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *