Новини / Світ моди

5 формул для ваших осінніх образів

Попри рекордно теплий вересень, можемо констатувати, що перехідний період закінчився. Температура повітря починає знижуватися, тож більшість із наших улюблених формул літніх образів перестають працювати. Футболки опускаються на нижчі шари аутфіту, а довжина міні дедалі частіше поступається місцем довжині максі. Навряд чи найближчим часом ми активно носитимемо в’єтнамки чи клоги, і навіть запропоновані багатьма дизайнерами босоніжки з хутром не зігріють ноги належним чином. З кожним днем фешіоніста звертають усе більше уваги на колготки, гетри, шарфи та інші утеплювальні аксесуари.

Сьогодні ми зібрали для вас 5 формул образів, які ви обов’язково маєте скласти цієї осені. Розглянемо їх на прикладі зірок streetstyle.

Плащ / тренч / пальто + лонгслів + жакет + джинси / брюки + чоботи

От і настав час, коли жакети перестають бути верхнім шаром і спускаються нижче, ховаючись за плащем, тренчем або пальтом.

Ця формула є дуже універсальною, адже дозволяє поставити на вказані місця досить велику кількість речей. Наприклад, лонгслів також можна замінити на светр за умови, що жакет буде щільнішим за нього.

Плащ / тренч / пальто + лонгслів + штани карго + чоботи

Для тих, хто цього року закохався у карго є хороші новини, адже восени ви знайдете безліч стильних поєднань із ними. Зокрема, з лонгслівом — у цій формулі цікавим є баланс форм.

Вкорочена шкіряна куртка або бомбер + вкорочений топ + спідниця максі з деніму + чоботи / туфлі

Якщо у вас поки немає бажання заховати під одягом кожен сантиметр тіла, спробуйте зробити ставку на вкорочені моделі топів. Поєднувати їх можна зі спідницями максі.

Жакет + футболка + шорти-бермуди + чоботи до коліна

Продовжувати носити улюблені шорти можна й восени, однак дбати про тепло все ж варто, тож радимо спробувати поєднати їх з високими чоботами.

Шкіряна куртка + щільна сорочка + джемпер + лонгслів + джинси + чоботи

Для створення багатошарових образів необовʼязково використовувати тренч або пальто, шкіряні куртки також виступають чудовим верхнім шаром. Головне, аби кожен наступний шар був щільнішим за попередній.

Зірка streetstyle, яка демонструвала цей образ, у руках тримала шарф, готова у будь-яку мить повʼязати його на шию.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *