Новости / Мир моды

Хто пройшов у фінал Євробачення-2023 після першого півфіналу

9 травня у Ліверпулі відбувся перший півфінал Євробачення-2023 — в ньому брали участь 15 країн, серед яких і цьогорічні фаворити букмекерів: Швеція (Loreen) і Фінляндія (Käärijä). За результатами глядацького голосування, у фінал пісенного конкурсу пройшли 10 країн: Хорватія, Молдова, Швейцарія, Фінляндія, Чехія, Ізраїль, Португалія, Швеція, Сербія та Норвегія. Боротьбу за перемогу у фіналі не продовжуватимуть Нідерланди, Мальта, Латвія, Ірландія та Азербайджан.

У першому півфіналі голосували глядачі з 15 країн-учасниць, а також три країни з «Великої п’ятірки»: Франція, Німеччина та Італія. Також цьогоріч на конкурсі вперше враховуються голоси «Іншого світу» — країн, які не беруть участь у Євробаченні-2023.

Нагадаємо, до фіналу також автоматично потрапляють представники країн-засновниць конкурсу та країни-переможниці: Франція, Італія, Іспанія, Велика Британія, Німеччина та Україна. Другий півфінал Євробачення-2023 відбудеться у Ліверпулі 11 травня, а фінал, де ми зможемо побачити виступ гурту TVORCHI, — 13 травня.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *